V sobotu 24.9. od 9:00 jsme vyrazili k dalšímu utkání až do Chuchle. Oproti původní nominaci došlo k poměrně dost změnám, jelikož původně nominovaní Matěj a Dan nemohli dorazit. Naopak Ondra a Adam Havrda, kteří původně hlásili, že nemohou, zjistili, že mohou, a proto byli dodatečně donominováni (aneb odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil J ). Navíc nemohl dorazit ani Marek Korn.  K utkání nebyl delegován rozhodčí, a proto se píšťalky ujal jeden z domácích funkcionářů. Nutno dodat, že utkání zvládl velmi dobře. Oboustranně byl vidět velmi bojovný a poměrně vyrovnaný výkon. Domácí však vždy měli o nějaký ten gól náskok. Pěkné góly přibývali na obou stranách a na konci ani sám rozhodčí nevěděl kolik to přesně skončilo. Na výsledek se tedy zeptal rodičů, kteří stáli za brankou a jimi nahlášený stav 12:8 zapsal do zápisu. Kluci sice tvrdili, že zápas skončíl 13:11, to však v této soutěži není podstatné. Důležitá je radost ze hry. A tu podle mě museli mít za předvedený výkon obě mužstva. Konečný stav FZA P5 – Třeboradice 12:8

Góly Třeboradic: Adam Duchek 5 (prý 8), Vojta 2, Sebastian 1

Hráč utkání: opět jsem vybíral ze tří hráčů, nakonec rozhodla střelecká potence –  Adam Duchek.

Sestava: David, Adamové Duchek, Pěč a Havrda, Sebastian, Filip, Vojta, Ondra, Maty.

Krátké zhodnocení hráčů:

David-V brance standart. V poli bojoval, dobře rozehrával.

Adam Duchek- Třeboradický Zlatan Ibrahimovič. Nasázel soupeři 5 nebo 8 gólů. Vracel se i dozadu .

Adam Pěč- Párkrát předvedl, že má rychlé nohy. Část zápasu odehrál v útoku a část v obraně, kde mu to šlo dnes líp. K výkonům z jara však ještě něco chybí.

Adam Havrda- Překvapivě dobrý výkon. Nenechá se odstavit od míče. Ač není brankář , předvedl  ve 2.půli v roli gólmana několik pěkných zákroků.

Sebastian- Vstřelil 1 gól. Bylo vidět, že má ze zápasu radost. Musí se však trochu víc snažit bojovat o míč a být zarputilejší.

Filip- Pozičně si odehrál svoje. Nebál se jít do souboje a neuhne. V určitých částech zápasu mi však připadal unavený / přetrénovaný ?

Vojta- Velký bojovník. Ze začátku začal v útoku, kde se však neprosadil. Zbylé 3/4 hrál zezadu, což mu prospělo. Jako správný kapitán dřel, co mohl.

Ondra- Ondra dnes neměl svůj den. Sice bojoval, ale to bylo dnes málo. Takový nesoustředěný výkon.

Maty- Bojovný výkon jako středopolař – nemohu nic vytknout. Ve 2. části se však přesunul do obrany, kde jeho výkon ještě vyrostl.

Martin Plicka