SK Třeboradice B – SK Újezd Praha 4 3:1

I když béčku i v druhém zápase nové sezóny scházelo X standardních hráčů, v poskládané sestavě dokázalo zvítězit nad SK Újezd Praha 4 3:1

Sestava:22Lukáš Chmelíček– 6Marek Češpivo , 2Petr Fantík, 5Ondřej Hrubý,13Pavel Kvapil(17´Vojtěch Polívka – gól 81´ ),17Jakub Benda ,12Patrik Farkaš  ( gól – 32′ 83′ ), 3Josef Šťovíček ( 61′ David Hruška) , 11Filip Hruška  30′ ( 46′ Michal Jahoda ),9Jan Novák – 8Tomáš Zima

Zhodnocení trenéra Lukáše CH. : Proti Újezdu jsme chtěli potvrdit body z prvního zápasu a velmi aktivně jsme si vytvářeli tlak do soupeřovi branky a měli spoustu šancí že kterých se zrodila alespoň penalta, kterou jsme proměnili a do kabin jsme šli s jednogolovym náskokem. Soupeř si v druhé půli vypracoval vlastně jen jednu pořádnou šanci z které vyrovnal. My naopak palili jednu šanci za druhou, až deset minut před koncem jsme konečně dali gól a soupeře nalomili. Když jsme pak přidali 3 gól soupeře to zlomilo. Jsem rad za 3 body a jen tak dál.