Třeboradice Mladší žáci ´11 – TJ Ruzyně 3:3 (0:1)

Do zápasu jsme nešli s velkým očekáváním. Soupeř šel do zápasu bez porážky a s dobrou střeleckou fazónou. My naopak po zkratu s Podolím měli co napravovat.
Soupeř nás v první půli přišpendlil na naší půlce, ale naši kluci pochopili, že fotbal není jen o nakopávání, ale musí zapojit atletiku a důraznost v soubojích. Na střely v poločase 0:5 a jeden balón v naší bráně. Díky běhavosti jsme našeho soupeře unavili a začali jsme se přibližovat na dostřel branky soupeře. První gól vstřelen z protiútoku kdy to Tobík zatáhl od půlky až k brankaři a s jistotou proměnil na vzdálenou tyč. Druhý gól byl dosažen díky důraze a dorážení do brankaře který neudržel střelu. Třetí gól rozhodl o remíze, kdy Tobík vymetl pavučiny v brance soupeře. Klukům dnes není co vyčíst. Bojovali od začátku do konce.