grzy-bohemiansV neděli odpoledne připravilo „Třebo“ skvělé představení pod vedením P. Viktorina, kde hlavní roli hrál náš P. Grznár / foto / .

Náš tým od začátku hrál aktivně a převyšoval soupeře, který nastoupil se třemi bývalými hráči Třeboradic, ve všech směrech. Už v 5. minutě chytrou brankou Pavel Grznár otevřel skóré. Výborná hra Třeboradic dál pokračovala a bylo otázkou času, kdy přijdou další branky. V prvním poločase hosté prakticky neměli žádnou gólovou příležitost a to hlavně díky výborné defenzivní hře našich hráčů a pozornému brankáři Horejšovi. Stoperská dvojice Votava a Červenka skvěle eliminovala afrického útočníka s ligovými zkušenostmi Ibeho a nepustili ho do větší šance. Za zmínku stojí obětavost Pavla Červenky, který se po zákeřném zákroku Ibeho do obličeje vrátil se zraněním do hry a dál pokračoval v utkání.

V začátku druhého poločasu jsme si vybrali tradiční slabou chvilku a hosté v 48. minutě vyrovnali. Měli i několik brankových příležitostí, ale brankář Horejš  čaroval a svoji branku uzavřel do konce zápasu. V 50. minutě se ukázala taktická připravenost „Třebo“. Z trestného kopu, po signálu dvojice Hruška – Grznár, posledně jmenovaný zatáhnul míč do trestného uzemí a skvěle umístěnou střelou zvýšil na 2:1. Hosté se snažili zvrátit výsledek střídáním a na hřiště přišel i známý veterán Mráz, ale to už se domácí opět dostali do tempa a hosté byli pouze v roli diváků. Petr Junek znovu dokázal, že jeho příchod byl dobrou investicí a po výborné akci Davida Hrušky zvyšuje v 73. minutě na 3:1. A to ještě nebyl konec, do střelecké statistiky si připsal další branku Martin Trnka a upravil na konečných 4:1. V závěru jsme měli několik nevyužitých příležitostí ke vstřelení branky a už jsme v klidu dovedli utkání do vítězného konce.

Trénér Tesař, kterému po utkání skončil displinární trest a musel ještě sledovat zápas s naším prezidentem pod břízkami, byl jistě s výkonem svého mužstva spokojený, stejně jako diváci/ moc děkujeme /, kteří neváhali přijít. Kvalitu zápasu zvýšili i rozhodčí Stumpf se svými kolegy, který ukázal, jak by se měla utkání Pražského přeboru rozhodovat. Příští kolo nás čekají opět doma v neděli od 16:30 silné Královice a tímto Vás zveme na náš stadion.

branky: 5. a 50. Grznár, 73. Junek, 75. Trnka

Sestava našeho mužstva:

Horejš – Hruška, Votava, Červenka, Farkaš – Kyncl (77. Danko), Viktorin, Janda, Grznár – Slavík (35. Trnka), Junek (80. Replyuk)

120 diváků

Číst článek na fotbalpraha.cz