V sobotu dopoledne na nekvalitním trávníku a bez dvou hráčů základního kádru (Farkaš, Trnka), ale již se stoperem Votavou, odehrálo naše mužstvo důležitý zápas proti soupeři, který patří k lepším týmům přeboru.

Už od začátku se ukazovala, že to rozhodně lehké utkání nebude. Naše kombinační hra na špatném povrchu moc nefungovala a rychlí útočníci soupeře v první polovině dělali naší obraně potíže. Prohrávali jsme hlavičkové souboje a branku domácích jsme prakticky neohrozili, kromě jedné střely Grznára. Do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu 0:0.

Druhá polovina začala opět větší aktivitou domácích, ale břankář Horejš, i s pomocí tyčky, byl na místě. Postupem času se opět začala ukazovat lepší fyzická připravenost Třeboradic. Začali jsme vyhrávat osobní souboje a dostali jsme domácí do defenzivy. V 76. minutě po skvělé akci Petra Jandy se Grzy dostal k míči a nemýlil se. Vedli jsme 1:0 a pokračovali jsme dál v ofenzivním pojetí hry. V 84. minutě po rychlém útoku z levé strany, kdy bránkář domácích neudržel míč, se do šance dostal kanonýr Junek, ale desátou trefu sezóny nepřidal. Zmatený hřáč domácích, kdy se míč odrazil od tyčky, to dokázal za něj. To byla pojistka k důležitému vítězství, které nás po konečných výsledcích 7. kola přeboru, posunula na 2. místo v tabulce za Přední Kopaninu, s kterou se utkáme v neděli na domácím hřišti.

Utkání nepatřilo k těm pohledným, ale zodpovědný výkon celého mužstva slavil svůj úspěch. Je to povzbuzení do důležitého zápasu 8. kola, kdy se utkáme 11.10. 2015 v 16:00 na hřišti v Třeboradicích s vedoucím týmem Pražského přeboru.

branky: 76. Grznár, 84. vlastní

Sestava našeho mužstva:

Horejš – Hruška, Červenka, Votava, Voldřich – Viktorin, Janda, Čáp (69. Jedlička), Grznár – Kyncl (61. Slavík), Junek (88. Replyuk)

100 diváků

Číst článek na fotbalpraha.cz