V pátek 29.4. se mladší žáci představili na jaře poprvé v domácím prostředí.
Po výsledkově (9:1 Kučera) a hlavně herně velmi nepovedeném výjezdu do Radotína jsme ve druhém jarním kole přivítali kluky z Čakovic. V plánu jsme měli na soupeře vlétnout a přejet, ale navázali jsme na radotínský výkon. Čako nám utíkali, neustále nás v obraně přečíslovali, protože málo pohyblivá záloha se nevracela. Naštěstí náš gólman Kráťa podal svůj standardně nadprůměrný výkon a tak jsme z brejků dostali jen jeden gól. Pak nám do malého vápna po rohu soupeře propadl balón a kluci se zájmem přihlíželi, jak to Čakovičák uklízí za bezmocného Kráťu. Nám se střelba nedařila, ale Honza jeden gól do brány dotlačil (1:2). Následovala další pěkná řádka Čakobrejků a 1:3. Chvilku před koncem hrůzostrašné půlky se trefil i Jirka a tak poločasový stav 2:3 ještě nebyl vcelku tak hrozný.

O přestávce jsme si vysvětlili špatné postavení, přeskupili jsme hráče a dohodli se, že teď už doopravdy přidáme.

Tak jsme na ně vlítli a hned to bylo 2:4 (tkaničky se při hře fakt nezavazujou…). Tak jsme na ně vlítli znovu a konečně to začalo fungovat. Jirka obul střelky a nasázel 4 kusy. Soupeře jsme už téměř nepustili přes půlku. K jedné asistenci si přidal gól Mates a účet uzavřel svým druhým gólem Honza. Ještě za zmínku stojí,jak Kráťa vzedmul emoce mezi přihlížejícím diváky, kdy bez pokusu o zákrok propustil do brány dlouhý nákop z půlky. Znalost pravidel se prostě vyplácí a gól z nepřímého kopu fakt neplatí. Ani na Spartě.

Nakonec to výsledkově nedopadlo nejhůře, ale jestli výkon z první půle zopakujeme i za týden v Březiněvsi, tak nevím jestli se ten příděl, co tam dostaneme, vejde rodičům do auta…
Vojta Kratochvíl – Vojta Junek, Štěpán Kysela, Kuba Karpáč 0+1 – Dan Ryšavý 0+1, Páťa Peca 0+1, David Obst, Mates Koranda 1+1 – Honza Kučera 2+1, Pepa Lukavský 0+3, Jirka Komínek 5+0