18.9 13:00

Po remízovém a pro nás určitě ztrátovém zápase doma s Kunraticemi jsme měli v plánu vyloupit Horní Měcholupy a dovést plný počet bodů.

Bez delegovaného rozhodčího nastoupila obě mužstva v kompletně bílých dresech, a proto domácí museli do růžových rozlišováků.

Jako už tradičně jsme se déle rozkoukávali a výsledkem bylo vedení domácích 1:0.

V brance nastoupil Vítek, který nahradil absentovaného Filipa a rozhodně nezklamal. Určitě by bylo jeho snažení pozitivnější, kdyby obrana a záloha lépe pracovala při rozehrávce. S přibývajícím časem se nám podařilo skóre otočit a mužstvo se rozjíždělo k svým tradičním výkonům. Ve druhé a třetí čtvrtině jsme v podstatě zápas rozhodli, soupeř točil gólmany a snažil se ještě něco s výsledkem udělat. V poslední části se sestava domácích moc neměnila, pravděpodobně nejsilnější šestice. Na hrotu nám dělal velké starosti hráč ( brankář ), který dobrým pohybem a technikou během pár minut vstřelil dvě branky a jen s podivem jsem si říkal, proč tento hráč nehrál od začátku v poli, ale nastoupil v bráně. Pod č.1 v zápise nikdo nefiguroval a s č.7, se kterým hrál, jsem na webu objevil hráče, který se podobou moc neztotožňoval. Tím vůbec nechci napadat nebo obviňovat Měcholupy z podvodu, ale přinejmenším je to zvláštní.

Závěr zápasu kluci ustáli a radovali se z venkovní výhry 10:4.

Celkově jsem byl spokojen, proto palec nahoru!

Branky:3x Matěj, 2x Honza H. a Mára, 1x Alex, Martin a Honza K.

Sestava:Vítek Přívratský, Filip a Marek Kornovi, Matěj Špitálník, Martin Všetečka, Honza Košek, Oliver Biško, Alex Štygler, David Pivoňka, Honza Husák, Jáchym Ježek a Eda Kukla

Příští zápas nás doma čekají Satalice.