V neděli 24.10 jsme jeli na Čechii Smíchov. Začali jsme dobře, ale v 6.min. nakopnutý balón za obranu a nezachycený náběh soupeřova záložníka znamenal 1:0 pro Čechii.
Za dvě minuty bylo srovnáno. Páťa pěkně našel ve vápně Dana R. , který to uklidil téměř do prázdné.
A pak se opakoval scénář z předešlého dne. Jedna šance za druhou, ale gól žádný. Až ve 23.min. po soupeřově rohu se nám povedl rychlý brejk. Honza našel Dana P. a ten ranou z vápna dal svůj první gól za MŽ. Za pět minut bylo veseleji. Vojta J. svým pověstným bodlem z 25 metrů našel skulinu mezi gólmanovýma nohama 1:3.
Pak následoval festival neproměněných šancí. Jen Pepa 5x nastřelil brankovou konstrukci, ale nakonec proměnil, po přihrávce od Jirky, samostatný nájezd v 57.min. 1:4
Za víkend dva zápasy a dvě výhry jsou paráda, ale oba měli skončit na naší straně dvouciferným číslem.
Sestava: Kratochvíl – Junek 1+0, Kysela, Roba –  Ryšavý 1+0, Peca 0+1, Nedorost, Špitálník, Koranda – Prokš 0+1, Procházka 1+0, Komínek 0+1, Lukavský 1+0