V netradičním čase, v sobotu dopoledne a bez trenéra J. Tesaře na lavičce, který si odpykává disciplinární trest za připomínky na rozhodčího v minulém kole, jsme odehráli 3. kolo Pražského přeboru proti FC Háje.

I když výsledek napovídá o jásné výhře našeho mužstva, tak opak byl pravdou. V prvním poločase jsme se nemohli proti dobře hrajícímu soupeři prosadit. Hostující hráči nás dobře napadali a úspěšně narušovali naší jinak úspěšnou kombinační hru. Několikrát ohrozili nebezpečně naší branku, ale brankář Horejš byl na místě. My jsme měli v prvním poločase jednu velkou šanci, ale Junek se tentokrát neprosadil.

Druhá polovina zápasu začala ve stejném stylu, ale hosté pomalu ztráceli síly a naši hráči začali soupeře přehrávat. Výsledek se dostavil. V 65. a 67. minutě se prosadil Petr Junek a na závěr si Pavel Grznár nechal výstavní střelu a zvýšil na konečných 3:0 pro Třeboradice.

Výkon týmu nepatřil mezi ty nejlepší, ale byla znát kvalitní kondiční příprava před sezónou, která pomohla k vítězství a zisku tří bodů.

branky: 65. a 83. Junek, 79. Grznár

Sestava našeho mužstva:

Horejš – Hruška, Votava, Červenka, Farkaš – Trnka (80. Replyuk), Viktorin, Janda, Grznár – Slavík (73. Kyncl), Junek (82. Danko)

100 diváků

Číst článek na fotbalpraha.cz