Zápas s Dolními Počernicemi začal poklidně, šance na obou stranách, lepší kombinace na naší straně. Odměnou bylo vedení 3:0, ale od této doby na dlouhou dobu z naší strany zmar. Soupeř snížil stav, převzal iniciativu, výborně napadal a během jedné čtvrtiny zápas otočil na 5:3! Domácí byli na koni, my se snažili, ale vázla rozehrávka, kluci měli svázané nohy a nedařilo se vstřelit kontaktní gól.

Do poslední části zápasu jsem moc nevěřil, že bychom se mohli ještě zvednout. Chyběl nám bojovníček Martin Kovář, Mára byl na všechno sám a dopolední sluníčko mu také sebralo hodně sil. Kdo však věřil, byla paní Všetečková ( vedoucí mužstva ), která mi před začátkem poslední dvanácti minutovky sdělila, že to kluci otočí a vyhrajeme 7:6. V tu chvíli jsem to viděl jako utopii, ale kluci v poslední části začali předvádět bojovnou hru. Bylo vidět, že chtějí s výsledkem něco udělat, běhali, napadali a využívali gólově chyby soupeře. Rázem to bylo v 35.minutě 5:5. Kluci byli stále hladoví a domácí borce k ničemu nepustili.

Závěr zápasu byl hecovaný počernickými rodiči a trenérem, ale borci z „Třepátek“ to zvládli bravurně. V rozmezí čtyř minut sestřelil Honza Košek /foto/ „dolňáky“ čtyřmi výstavními góly a s úvodní trefou se stal střelcem utkání s pěti brankami. Pochvalu si však zaslouží celé mužstvo, protože makali jako tým! Borci, palec nahoru! ( tu prostřední část raději nebudu počítat )

Sestava: F. Novotný, M.Korn, F. Korn, M. Všetečka, J. Košek, M. Špitálník

Hráno 19.9.2015, trenér J.Kurka