Již v podzimním počasí vyběhly na trávník třeboradické arény dvě špičková mužstva přeboru. Ten, kdo očekával kvalitní fotbal, se nemýlil. Již od začátku bylo znát, že se odehraje vyrovnaný duel vysoké úrovně.

Naše mužstvo záhájilo utkání ve vysokém tempu a kvalitní kombinační hrou, ale hosté v první polovině pozorně bránili a podnikali nebezpečné protiútoky do naší obrany, která nedůsledně obsazovala hráče Kopaniny a po jedné z chyb se hosté ujali vedení. Třeboradičtí se nenechali vyvézt z míry a dál neúnavně ohrožovali branku hostů, kteří v předešlých sedmi kolech přeboru dostali pouze jeden gól. V prvním poločase to nevyšlo.

Od 46. minuty ukazovalo Třebo, že není smířeno se stavem utkání. Do té doby pozorná obrana hostů začala pod neustálým tlakem chybovat a trest přišel brzo. V 54. minutě „Viki“ srovnává na 1:1 a dvacetiminutovka snů pokračovala dál. Petr Junek zvyšuje na 2:1 a vše dokončuje v 74. minutě výborně hrající Petr Viktorin druhou brankou na 3:1.To byla pro hosty studená sprcha a je škoda, že jsme nevyužili několik brankových příležitostí a soupeře nedostali na lopatky. V závěru se Kopanina pokusila zvrátit výsledek, ale pozornou hrou jsme dotáhli zápas do vítězného konce.

Hráči obou týmu předvedli velmi kvalitní výkony, ale přece jenom se ukázalo, že třeboradičtí jsou o něco lépe připraveni na náročnou sezónu. Obraz hry ve druhé polovině utkání byl tím důkazem.

branky: 54. Viktorin, 62. Junek, 74. Viktorin

Sestava našeho mužstva:

Horejš – Hruška, Červenka, Votava, Voldřich – Viktorin, Janda, Čáp, Grznár – Junek (92. Kyncl), Trnka (77. Slavík)

100 diváků

Číst článek na fotbalpraha.cz