Mladší žáci začali přípravu na novou sezonu kempem, který se konal od 22. do 26.8. Další týden jsme už najeli na klasické tréninky Po-St-Pá.
V pondělí 5.9. jsme jeli na přátelák do Dolních Chaber. Před výkopem nám hodně zprchlo a tak se hrálo za ideálního počasí i super terénu. Útočně postavená sestava se od začátku činila a nepouštela soupeře na dostřel k naší bráně, kde čapal Adam D. (záskok z přípravky), protože Kráťa si ještě vybírá dovolenou.

První gól dal Kuba Š. z dorážky Jirkovi střely, další Dan R. svojí levačkou. Jelikož šlo o přípravu, tak se trenéři dohodli na utkání hrané 4×20 min. Po první čtvrtce jsme vyhrávali 1:2. Na druhou čtvrtinu za nás nastoupili noví hráči, kteří k nám postoupili z přípravky. Chabry nás zatlačili, ale dokázali se prosadit jen 1x (hlavně zásluhou Adama).
Třetí čtvrtku se hrál vyrovnaný fotbal. Pepa L. vyrovnával hlavou na 3:3, ale prohráli jsme ji 2:1. Poslední čtvrtku už kluci trochu pletli nohama a větší Chaberská lavička i bojovnost strhla vítězství na soupeřovu stranu. Konečné skóre je 7:4. Náš poslední gól dal Dan R.

Přátelák splnil svůj účel, trenéři viděli kluky v ostré akci a doufám, že to lepší přineseme do hry už v neděli 11.9., kdy jedeme na první mistrák do Troje.
Sestava: Duchek – Roba, Nedorost, Kysela – Ryšavý, Lukavský, Koranda, Skuček, Procházka – Špitálník, Komínek, Prokš, Kamody

Petr Lukavský