Domácí dvojzápas a oslavy 80. Výročí založení klubu nabádalo naše mužstvo k maximálně dobře odvedené práce na hřišti a tím i stoprocentní bodový zisk. Perličkou mohly být i Filipovy čisté konta, ale rozhodčí byl proti a v zápase proti Spojům odpískal proti nám nesmyslnou penaltu. No, stávají se horší věci, ale muž v černém si svoji chybu uvědomil a omluvil se. Zápas proti Satalicím jsme zvládli na výbornou a soupeři jsme nedali vůbec žádnou šanci. Herně jsme byli o třídu lepší, kombinace, bojovnost a zakončení bylo ozdobou našich borců. Cením si uhrané nuly, protože mužstvo Satalic má svoji kvalitu a my se snažíme stále hrát naší hru s rozehrávkou od gólmana. Dobrá vizitka dobré práce gólmana celého mužstva dozadu.

Branky: 4x Honza, 3x Matěj, 2x Vítek, 1x Martin, Mára a Oliver.

Sestava: Filip Novotný, Filip a Marek Kornovi, Matěj Špitálník, Martin Všetečka, Honza Košek, Vítek Přívratský, Oliver Biško a Alex Štygler.

Hodnocení: palec nahoru!

Zápas proti mužstvu Spoje Praha jsme opět zahráli slušně. Není moc o čem psát, soupeř oproti podzimnímu zápasu zlepšil svoji hru, měl i některé individuální dobré průniky, ale borci z Třebo soupeře vymazali. Čisté konto jsme neuhájili díky již zmíněné penaltě a chybné rozehrávky od branky. Zápas si kluci užili a sklidili ovace početného publika, které rádo chodí na naše domácí zápasy.

Branky: 7x Honza, 6x Matěj, 4x Alex, 3x Vítek, 2x Filip, 2x Martin, 1x Oliver.

Sestava: Filip Novotný, Filip a Marek Kornovi, Matěj Špitálník, Martin Všetečka, Honza Košek, Vítek Přívratský, Oliver Biško, Alex Štygler a David Pivoňka.

Hodnocení: palec nahoru!

Trenér JK