Netradičně v neděli od 9 hodin přivítala třeboradická 2006-ka dívky ze Slavie. Utkání mělo náboj, kluci se chtěli proti Slavii předvést. I když by se v naší hře určitě našly nějaké chyby, tak klukům dnes neutekl začátek. Dokonce jsme to byli mi, kdo měl od prvních minut lehkou převahu. Z té jsme však vytěžili jen tyčku a břevno. Nakonec se však kluci přeci jen prosadili a Matěj s Davidem vnesli do našich řad trochu více klidu – 2:0. Utkání přineslo spoustu velmi pěkných soubojů a brankových příležitostí na obou stranách. Z jedné šance vstřelila svůj první gól za Třeboradice naše letní posila z Čakovic – Adam Havrda. Obrana hrála většinu zápasu bezchybně a poctivě bránila. Vepředu se činilo především “duo 2007” Marek-Matěj, kteří zatížili konto soupeře každý čtyřmi góly. Úderná síla “2007” se projevila hlavně na začátku 4.čtvrtiny, kdy spolu kluci nastoupili v útoku a za minutu a půl stihli vstřelit 3 góly. Raději jsem kluky vystřídal s vědomím, že pokud by v nastoleném tempu pokračovali, určitě by jim slávističtí trenéři předložili tučnou smlouvu k přestupu. I když myslím, že konkrétně do Slavie by to kluky asi moc netáhlo. (Ale proti Spartě je raději nepostavím J). Konečný stav 10:6 pro Třebo. Všechny kluky chválím, že za celý zápas nevypustili snad jediný souboj a utkání poctivě odmakali.

Třeboradice – Slavia dívky 10:6

Góly: Marek 4, Matěj 4, David 1, Adam H. 1

Hráči: Adam D., Adam P., Adam H., David, Matěj, Maty, Ondra, Sebastian, Marek, Filip a kapitán Vojta.

Hráč utkání: Na hřišti byli sice i hráči, kteří podali lepší výkon, ale na svoje možnosti dnes zahrál v útoku velmi slušně, což korunoval i gólem, takže – Adam Havrda.