Ve 12.kole soutěže starších přípravek nás přivítaly Kunratice a všichni, kteří viděli domácí zápas, očekávali vyrovnané utkání. Podzimní zápas zcela ovlivnil výkon kunratického brankáře, který pochytal neskutečné věci a měl největší zásluhu na remíze 2:2.

Zápas na jihu Prahy měl trochu hektický začátek, když při předzápasovém rozcvičení mě upozornil pan Všetečka, že zbývá jedna minuta do výkopu…. Moje stopky ukazovaly ještě deset minut k dobru….. Na hřiště proto museli v podstatě nastoupit ti, kteří byli jako první oblečeni! Ale ani tento moment kluky nerozhodil a od začátku bylo vidět, že v Kunraticích předvedeme početnému publiku dobrý fotbal.

Po vyrovnané polovině první čtvrtiny jsme začali více aktivně hrát po krajích a přicházely dobré brankové příležitosti. Obrana hrála odpovědně, jen rohové standardky nám dělaly menší problémy, jelikož soupeřovi hráči ročníku 2006, byli o hlavu větší. Zápas jsme rozhodli prakticky ve druhé čtvrtině, když jsme soupeři nastříleli šest branek. Kromě gólů kluci předvedli i dobrou kombinaci, nasazení a bojovnost. Určitě zápas patřil do kategorie „lepší“, byť poslední čtvrtinu jsme už spíše jen kontrolovali a proto jsme inkasovali zbytečné branky.

Borci – palec nahoru!

Příští týden máme volno a pak hurá do Satalic, kterým máme co vracet. Bude to přímý souboj o druhé místo a pokud ČAFCa ztratí body, tak i o první místo……

Branky: 4x Honza Košek, 2x Honza Husák, 2x Jáchym, 1x Vítek, Matěj a Mára.