23.4.2017 17hod > Předpoklad těžkých podmínek pro tento zápas se potvrdil. Hřiště na Braníku bylo hodně hrbolaté, vzduchem se skoro celý zápas taktéž nedalo, neb foukal silný vítr. Do toho déšť. Ted ne moc ideální podmínky na dobrý fotbal.

 

Od začátku měli domácí více ze hry. Očividně jsme si dlouho zvykali na podmínky, dobře jim fungovala přechodová fáze z obrany do útoku a dobře pohyblivou zálohou nepouštěla Třebo do vážnější akce. Až ze standartky, rohu, kdy ve 24 minutě Jirka Š. na dvakrát centroval, míč se po závaru ve vápnu dostal až k Pavlovi, který šel na malém vápnu do souboje s gólmanem, který byl o chvilku dřív u míče a chytil.

Další minuty byly opět bojem mezi vápny, míč se ve vzduchu zastavoval a přihrávky po zemi hatil nerovný terén. Před přestávkou ještě centroval Míry Ž. z pravé strany, ale Pavel slabě hlavičkoval a tak tato akce neohrozila domácího gólmana.
Do druhé půle Třebo B nastoupilo o poznání aktivně. Čerstvý Zbyněk si míč zatáhl po své levé straně, obhodil si domácího obránce a zpětnou přihrávkou na velké vápno hledal někoho ze spoluhráčů. Dobrou myšlenku chtěl dokončit střelou Pavel, ovšem obránce domácích těsně před ním ukopl. O 15min později se udála největší naše příležitost. Jirka centroval z pravé strany na vzdálenější tyč kam si naběhl Bojda, který hlavou umísťoval k tyči. Míč bohužel někdo z domácích tečoval a míč se tak od tyče pouze odrazil do zámezí. Škoda. V 77 min přišel zlomový okamžik. Na naši polovině hřiště nepřesvědčivý rozhodčí odpískal faul proti nám.  Míč směřoval do vápna, proklouzl až před Chmeldu na malé vápno, kde stačilo domácímu Kopeckému jen mírně ťuknout – 1:0.

V 80 minutě Farky  na dvakrát hledal svým centrem někoho ze spoluhráčů ve vápnu soupeře, ale nakonec slibnou akci zakončil v záklonu střelou vysoko nad bránu Jirka Š.
Bohužel další minuty již nepřinesli žádný konkrétní akci a tak, přesně po uplynutí 90minut rozhodčí zápas ukončil.

 

ABC Braník B – Třeboradice B 1:0 (0:0 )

 

Sestava a hodnoceni:  Chmelíček 6 – Žofák M. 6 ( 45. Bureš 6 ) , Kejha 6, Jehlička 6, Češpivo © 5 – Jiří Šonský 6, Pokorný 7, Lhota 5, Jan Šonský 5 ( P. Farkaš )  – García 5, Žofák P. 6 

 

Slovo trenéra: Hráli jsme zatím se nejlepším soupeřem. Zápas byl ovlivněn počasím. První půli jsme hráli proti větru a nedokázali jsme se s tím vypořádat. Soupeř byl jasně lepší.

Druhá půle byla lepší. Vypadalo to na remízový zápas, ale bohužel jsme ke konci inkasovali. Dnes jsme dopředu nebyli vůbec nebezpečný. Jen ze standardek. S bodem proti dobrému soupeři bych byl spokojen, bohužel zase nemáme nic. Díky všem co přišli.