Už za podzimního počasí jsme se vydali v sobotu ráno na zápas na Smíchov. Mužstvo Čechie mělo být vyrovnaný soupeř. Podle toho vypadala i 1 čtvrtina, která skončila v náš prospěch po gólu Edy. Druhou čtvrtinu jsme sice gól přidali, ale po pár chybách byl zápas srovnán. Do třetí třetiny jsme vstoupili s bojovnější náladou a přidali jsme další dva góly. Poslední část jsme dominovali, přidali jsme 5 gólů. Hattrickem se blísknul Jenda Košek a překvapivou hlavičkou zakončenou gólem David Pivoňka. Moc se mi i líbila hra Alexe v obraně.

Slovo trenéra: Čekal nás bodově vyrovnaný soupeř a těžký terén, proto jsem kluky nabádal k odpovědnému a bojovnému přístupu. První čtvrtina byla spíše seznamovací a fotbalu jsme si moc neužili. Když už jsme se dostali do dvoubrankového vedení, tak během pár minut jsme hrubými chybami o náskok přišli a soupeř vyrovnal. Došlo opět na zvýšení hlasu a pak se začalo trochu více běhat a kombinovat. Bohu dík to na soupeře stačilo, takže jsme nakonec zápas dovedli do vítězného konce.  

Celkově palec dolů!

Čechie Smíchov – SK Třeboradice 2:9

Branky : 3x Honza K., 1x Marek, Eda, Martin, David, Honza H. a Filip N.

Sestava: Filip Novotný, Filip a Marek Kornovi, Alex Štygler, Jáchym Ježek, Martin Všetečka, Honza Košek, Vítek Přívratský, David Pivoňka, Eda Kukla a Honza Husák                                                                                       

napsal – hráč Filip Korn

Fotogalerie od jenicek07 ZDE