SK Třeboradice B – FK Čechie Dubeč  2:1 ( 1:0)

9.9.2018 17 hod

Béčko čekal další nepříjemný soupeř, který v loňském roce sestoupil z 1A třídy. Od fanoušků hostí se před zápasem zaslechlo, že to bylo způsobeno jarním odchodem celkem 6 hračů za lepšími podmínkami.  Nicméně ambice Dubče je vrátit se rychle zpět do 1A třídy.

Od začátku ovšem domácí byli jasně aktivnějším týmem, ovšem přesnost přihrávek nebyl vždy ta nejlepší. Pěknou akci viděli diváci v 15minutě, kdy „Kyndy“ poslal obloučkem do úniku Milana, ten si již tradičně chtěl obehrát všechny protihráče, které mu stojí v cestě, to se mu sice povedlo, ale s míčem se dostal již do úhlu a svoji slabší pravačkou mířil z hranice malého vápna pouze do postranní sítě.  Béčko mělo stále více ze hry, včetně několika nebezpečných rohů, které ovšem obrana hostí dokázala vždy ubránit.  Až přišla akce z 27 minuty. Přímý kop, v půli hřiště Dubče, rozehrával „Pody“, míč prvním svým dotykem směřoval bohužel do jediného hráče ve zdi, nicméně obětavým vrácením „ Hrubyho“ míč opět vybojoval pro „Podyho“. Ten si míč potáhl přes celou polovinu hřiště na levou stranu až do vápna a šajtlí našel na malém vápnu padajícího, skluzujícího „ Figiho“ – 1:0 . Hosté se snažili stav zápasu zvrátit, ale do konce poločasu se již nic k zaznamenání nestalo.

Druhá půlka začala podobně jako první s mírnou převahou domácích. Vše změnila až 55 minuta, kdy se k odraženému míči na půlce dostali hosté, posunuli na dobře hrajícího Murdych ten již ve velké vápně mířil nechytatelnou střelou přesně do růžku „Chmeldovi“ brány  1:1

Od té doby se hosté tkz. probudili a byli daleko nepříjemnějším soupeřem. Naopak domácím přestala fungovat kompaktnost a zbytečně více ztráceli míč ze svých kopaček. Dobře hrajícího, ale již zřejmě unavaného „Kokyho“ ve středové řadě nahradil od 61 minutě „Andy“ a bylo to znát. Andy chodil do nepříjemných soubojů nebojácně a připravil několik dobře rozehraných příležitostí. Ovšem bez nějaké vyloženější šance.

A když už se zdálo, že se oba týmy rozejdou za nerozhodného stavu, přišla 82 minuta, do vápna naběhl dobře hrající „Kyndy“, dal obránci „housličky“ a následně byl sražen. Rozhodčí tento souboj posoudil jako nedovolený a nařídil pokutový kop. K němu se postavil Pavel a s přehledem a jistotou umístil míč napravo, na opačnou stranu než hostující gólman padal – 2:1.

Hodnoceni trenéra:  Čekal nás soupeř, kterého jsme moc neznali. Potvrdilo, se, že se jednalo o těžkého soupeře, který loni ještě hrál A.třídu. Jsem rád, že jsme potvrdili středeční výhru a opět získali 3 cenné body. My jsme měli rozhodnout už v prvním poločase, ale naše šance jsme neproměnili. Navíc tam bylo dost nepřesností a občas jsme byli příliš zbrklí. Druhý poločas soupeř začal krásnou brankou a herně se zvedl. I tak jsem rád, že jsme zabojovali a vzhledem k prvnímu poločasu i zaslouženě vyhráli. Doma se nám, až na výpadek v druhém poločase s ČZU, daří. Teď nás čeká další těžký zápas na Újezdě nad Lesy.

Sestava: Chmelíček – Hrubý, Češpivo (c) , Kvapil, Kubík – Kokoška(61. Garcia ) , Podaný, Žofák P. ( 88 Andrisák ) , Lhota ( 90 Farkaš P. ) – Novotný ( 84 Šonský Jiří ) , Kyncl

{„item“:{„showCaptionTitle“:true,“showCaptionDescription“:true},“lazy“:true,“src“:“data-src-fg“,“srcset“:“data-srcset-fg“}

<iframe width="420" height="315"<!-- [et_pb_line_break_holder] -->src="https://www.youtube.com/embed/B-9C4Zp8ja4?autoplay=1"><!-- [et_pb_line_break_holder] --></iframe>
<iframe width="420" height="315"<!-- [et_pb_line_break_holder] -->src="https://www.youtube.com/embed/pwZwdBe1ZDw"><!-- [et_pb_line_break_holder] --></iframe><!-- [et_pb_line_break_holder] -->