FK Řeporyje – SK Třeboradice st.žáci 0:5

První mistrovské utkání starších žáků SK Třeboradice nás přivedlo až na druhý konec Prahy do Řeporyj, kde jsme poměřili síly proti místnímu FK Řeporyje. Přestože v kádru pro starší žáky máme až 20 hráčů, z nejrůznějších důvodů omluvenek  jsme horko těžko dávali dohromady sestavu. Nakonec jsme byli rádi, že nám na poslední chvíli potvrdil účast Vasyl a do zápasu jsme nominovali i Filipa Š. z ročníku 2008.

I když pěkně připravený nový trávnatý povrch se v Řeporyjích oficiálně otevírá až 14.9., my jsme měli to privilegium na něm hrát již o týden dříve (hold značka SK Třeboradice má po Praze zvuk J ). Místní správce se nás sice snažil zastrašit umístěním cedule o pokutě 5000 KČ při vstupu na hrací plochu – žádná výjimka pro hráče a rozhodčí tam napsána nebyla /viz. příloha/, to nás však nezastavilo.

Přečkali jsme úvodní tlak domácích a poté jsme vypustili motorovou myš značky EDA – frrrrnk 1:0,…..  frrrrnk 2:0. Když přidal ještě po střele z otočky 3.gól Jakub, šlo se na poločasovou přestávku za stavu 3:0 pro nás. Musím všechny kluky bez výjimky pochválit za přístup ke 2.poločasu, kdy jsme pokračovali v zodpovědném výkonu a po druhé brance Jakuba a třetí Edově jsme zápas dotáhli do nečekaného, ale zaslouženého vítězství 5:0. Dan navíc při své premiéře udržel první čisté konto.

Sestava: Dan, Filip K. Ondra, Pepa, Maty, Martin Ř., Martin V., Vasyl, Eda, Jakub, Honza, Filip Š., Vítek, Marek.

Góly: EDA 3, Jakub 2 | Hráč zápasu: Eda