Admira – SK Třeboradice 3:4

V Kobylisích jsme nastoupili ke 3. utkání. Hned na začátku nás zaskočil mladý rozhodčí, který nám sdělil, že nepotřebuje pomezní rozhodčí, a že si vše odpíská sám /podivné rozhodnutí/. Díky několika zraněným a pár omluvenkám na poslední chvíli  jsme museli do zápasu nastoupit pouze s 1 střídajícím hráčem ročníku 2008, ale nedalo se nic dělat.

Začátek zápasu jsme nezačali dobře a po pár minutách jsme prohrávali 1:0, což domácí rodiče na tribuně kvitovali dvěma mexickými vlnami. Nenechali jsme se však zahanbit a díky pohotové střele Davida z hranice velkého vápna jsme vyrovnali. Když o chvíli později domácí gólman chyboval, dostali jsme se zásluhou Filipa Š. do vedení. Admira stihla do poločasu ještě vyrovnat a proto následovalo další vlnobití v domácím sektoru.

Ve druhém poločase jsme se díky utěšené střele Marka dostali opět do vedení. Kvůli nepochopitelnému rozhodnutí rozhodčího o neexistenci postranních rozhodčích dokázali Admiráci z jednoznačného 2-metrového ofsajdu vyrovnat = dorazily vlny z Mexika. Nutno podotknout, že se nejednalo o první neodpískaný jasný ofsajd, do té doby jsme si však i s tímto vždy dokázali poradit. Kluci se po obdržené brance zdravě vyhecovali a 7 minut před koncem dokázal

Vasyl dopravit míč do soupeřovi sítě i se vším, co mu stálo v cestě. Vítězství 4:3 jsme již do konce nepustili a mohli jsme slavit nečekanou, ale zaslouženou výhru.

ZA UTKÁNÍ BYCH CHTĚL PODĚKOVAT HLAVNĚ ZÚČASTNĚNÝM  HRÁČŮM R.2007 A 2008 – MARKOVI, FILIPOVI K., EDOVI, VÍTKOVI A FILIPOVI Š., KTEŘÍ MUSELI DÍKY NĚKOLIKA ABSENCÍM UTKÁNÍ ODEHRÁT SKORO BEZ STŘÍDÁNÍ, AČKOLI JE ZA PÁR HODIN ČEKAL DALŠÍ ZÁPAS.    KLUCI, DÍKY!!!

Sestava: Adam D., Filip K. Ondra, Pepa, Martin Ř., Vasyl, Eda, Jakub, Vítek, Marek, David Pli., Filip Š.

Góly: David Pli., Filip Š, Marek, Vasyl

Hráči zápasu: Korňáci, Edáček, Vítus, Šádys.