SK Třeboradice U7 – Slovan Bohnice 15:14

Netradičně již v úterý jsme odehráli další mistrovské utkání se sousedy z Bohnic. Hráli jsme opět na krásné trávě kde to klukům svědčí. Vstup do zápasu byl ale z naší strany přímo hrozivý. Během prvních 15 minut nám Bohnice sypali jednu branku za druhou a po první čtvrtině to bylo 1:6. Trochu se nám vybavil nedávný debakl se Štěrboholy, ale kluci se nevzdali.

Druhou čtvrtinu kluci parádně otočili a vyhráli ji 6:1. Poločas byl tedy 7:7.

Pak už utkání bylo vyrovnané a po 3. čtvrtině jsme vedli o 2 branky. Bohnice se ale nevzdali, zatlačili nás, ale klukům se nakonec podařilo utkání o 1 branku vyhrát a celkově tedy zvítězili 15:14. Kluky musím pochválit za to jak zareagovali na nepovedený začátek a nakonec utkání otočili a vyhráli.
Branky: 9x Dan Novisedlák, 4x Šimon Babický, 1x Ondra Vašíček, 1 x Tomáš Novisedlák