SK Třeboradice B – Čechie Dubeč 2:1 ( 1:0 )

20.9.2020 16:30 hod

Z důvodu odložení dalšího zápasu našeho áčka měl trenér k dispozici celkem 4 hráče širšího kádru. A protože z předminulého zápasu 3 hříšnici už obdrželi „flastry“ od #fotbalpraha a někteří stabilní hráči chyběli, sestava byla hodně jiná. Nejvíce snad vypíchnout pozici Andyho, který ze standardního útočníka se přestěhoval na stopera a ještě k tomu dostal kapitánskou pásku….

Začátek zápasu byl hodně rychlý. Mladé posily z áčka projevili svůj „drive“ a prvních 15, 20min se hrálo převážně na polovičce hostů. V 6 minutě vyslal z 20metrů „Bendys“ projektil, ale vysoko nad. V 16minutě Víťa ulicí našel po zemi ve vápně Zimiče, ale ten levačkou na rohu malého vápna, po zemi, netrefil bránu.“Pospi“ zase ve 20minutě centrem našel ve vápně Víťu, ale opět jeho hlavička mířila nad bránu hostí. A tak se skóre měnilo až ve 29minutě . Prosadil se individuální akcí Lukáš Nečas, který se ulicí dostal do vápna hostí, zasekávačkou se zbavil obránce a míš poslal podél gólmana po zemi – 1:0

Jakoby gól domácí hráče uspal, protože do poločasu se již nestalo nic co by muselo být zaznamenáno.

Zato do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a hned v 53minutě se opět měnilo skóre. Víťa dostal z prava do vápna míč a ve velkém vápnu prostřelil vše co mu stálo v cestě – 2:0

No a jako by utlo…hosté se vrhli do útočení a začali mít také šance. Jednu z nich proměnil hned v 63minutě hostujícímu kapitánovi Murdychovi, který snížil na 2:1

Zápas začal mít náboj, protože jsme přestali hrát a aktivitu nechali hostům. I tak stojí za zmínku z domácích útoků třeba ta ze 76minuty, kdy Farky z otočky našel nabíhajího „Zimiče“, který střílel jen do gólmana, odrazu se opět dostal Farky, ale mířil nad.

Nebo asi nejhezčí akce zápasu, běžela 84minuta, Zimič na půlce hřiště převzal míč, vymíchal postupně 4 hráče soupeře, nahrál na velké vápno Farkymu, který si zpracoval pravou, připravil na levou, ale střela opět jen těsně nad.

A když se neujala ani střela v 90 minutě Lukáše Nečase, který z první mířil jen do břevna, zápas skončil v poměru 2:1.

Sestava – Prebsl – Hrubý, Garcia, Češpivo, Kokoška – Hruška F. ( 69´Šanda ), Zima, Nečas, Benda ( 36´Pospíšil ) – Marcinčík ( 54. Farkaš ) , Polívka

Zhodnocení trenéra: Po několika remizách , jsme dnes už chtěli bodovat naplno, navíc doma. Změnili jsme i rozestaveni, aby jsme podpořili útok a chtěli dát víc gólů. Myslím ze jsme zápas měli celkem pod kontrolou, až na několik pasáží. Několikrát jsme byli i hodně blízko golu , ale nakonec jsme dali jen 2, což nám na výhru stačilo. V závěru jsme přežili i tutovku hostů, takže jsme rádi za 3 body. Děkuju klukům že to zvládli, zvlášť když sestavou neustále rotujeme z důvodu trestů a zranění. Díky.