Třeboradice – Viktoria Žižkov B 2:0 (0:0)


Branky:
 70. Šťovíček, 83. Jůzek. Ve 20. minutě neproměnil Viktorin (Třeboradice) penaltu. ŽK: 47. Klouček – 43. Kříž, 82. Janíček. Rozhodčí: Švorc – Tikal, Štěrba. 

Diváků: 60.

Sestavy:

Třeboradice: Štika – D. Hruška, Červenka, Pařízek, Klouček – Janda – Šťovíček, Viktorin, Polívka (60. Chaloupka), F. Hruška – Jůzek. Trenér: Jan Klíma.
Žižkov B: Slanina – Poustecký, Šmalcl, Mucha, Pařízek (70. Janíček) – Faigl (46. Blažek), Kříž (78. Gábor), Fleišman, Vild – Štěpánek, Kop. Trenér: Zdeněk Koukal.

Hlasy trenérů
Jan Klíma (Třeboradice): „Až na dvě malé šance jsme v první půli Viktorku k ničemu nepustili. Měli jsme poločas vyhrávat 3:0, protože jsme měli stoprocentní šanci, nedali jsme penaltu, pak tam byla ještě jedna tutovka z rohu. Celkově jsme byli lepší tým, měli jsme víc šancí. Viktorka se jenom spoléhala na brejky, které se nám dařilo zachytit. Jak jsme dali gól, tak už jsme měli zápas pod kontrolou. Už jsme zase ve hře, je to lepší a lépe se nám bude dýchat.”
Václav Knížek, asistent trenéra (Žižkov B): „Prohráli jsme zaslouženě. Nevstoupili jsme do zápasu vůbec dobře, nedařila se nám hra, nedařilo se nám nic, nevytvářeli jsme si šance. Soupeř byl lepší v bojovnosti a zaslouženě nás přehrával. V první půli jsme ještě přestáli penaltu. Za celý zápas jsme se vůbec nedostali do hry.”

Nejlepší hráč Třeboradic: Pavel Červenka.

převzato z www.fotbalpraha.cz