AC Sparta dívky  2 : 2  Třeboradice st. žáci

Ve středu jsme s kluky dojeli do Satalic postavit se Sparťankám. Bohužel jsme se nesešli v pořádném počtu a na střídání jsme měli jen jednoho hráče,  přesto jsme chtěli vyhrát.

Tentokrát nám naštěstí nepršelo a tak jsme se dali do boje.

Hned v páté minutě přišla první střela na naši bránu, ale minula ji. Převzali jsme vedení a vyvíjeli tlak na bránu holek, ale proměnit se nám nepodařilo. Vítek dostal šanci v 15.minutě, ale bránu přestřelil. Hra byla v držení míče poměrně vyrovnaná a když přistál míč na noze Filipa Š. mohl z toho být krásný gól. Bohužel v síti také neskončil, holky nás obraly o míč a byl z toho balón v naší brance. Poločas tedy končil 1:0

Do druhé půle jsme nastupovali odvážnější a Vítkovi se konečně podařilo zakončit a srovnal skóre na 1:1. To nám holky ale nedarovaly a téměř okamžitě se zase ujaly vedení.

Naštěstí chvilku před koncem se podařilo zpracovat míč Filipovi Š. a stav zase srovnal. Se Sparťankami jsme tedy končili remízou 2:2

Celý zápas bylo takové přetahování o míč. Vždy jsme se k němu dostali, zpracovali ho a přišli o něj. Nutno podotknout, že dost podobně to vypadalo i na straně holek. Rozhodně ale byly důraznější a nebály se jít do těsného souboje, což našim klukům dělá problém. No, máme na čem pracovat. Stále…

Sestava: Lukáš Bartík, Filip Šádek,  Matěj Princ, Vít Marek, Michael Koštialík, Maksym Teslychko, Dan Sedláček, Armend Mustafa, Filip Honzárek, Jakub Roček,  David Dvořák, Štěpán Řehák