Další část turnaje nás čekala tuto sobotu po obědě na domácím hřišti. Připravili jsme dvě hrací plochy na trávě, občerstvení pro malé sportovce a odměny. Počasí bylo téměř letní, děti natěšené a tak se mohlo startovat. 

 Opět jsme se sešli ve stejném seskupení – Xaverov, Újezd nad Lesy, Hrdlořezy, ČAFC a my. Každý zápas trval 15 minut a pozice rozhodčích se tentokrát ujali naši tatínkové. 

 První zápas jsme odehráli s kluky z Xaverova. Hned v prvních minutách se Ondra ujal balónu, proběhl hřiště a povedlo se mu proměnit. Kluci z Xaverova nezaháleli a hned nám to vrátili. Poté se předvedl v zakončení Jonáš a ani Šímův výpad na sebe nenechal dlouho čekat. Stav 4:1, ale ještě spousta času do konce. Štěpánek v bráně dělá, co může, ale Xaverov střílí jednu ránu za druhou a k našemu úžasu vyrovnává těsně před hvizdem píšťalky. 

 Třeboradice : Xaverov 4:4

Druhým týmem, který se proti nám postavil byl Újezd nad Lesy. Než jsme se rozkoukali, proklouzl Štěpánkovi balón mezi nohami a my prohrávali 1:0. Kluci v útoku, Šíma s Ondrou, si probojovali cestu a za moc hezkých přihrávek tam soupeřovi poslali hned 3 góly za sebou. Nechali jsme je odpočinout a vyslali na hřiště Julinku s Honzíkem. Julince se na hřišti moc dařilo. Přes velkou absenci tréninků si je stále na hřišti jistá. Bojovala o balón,  několikrát se probojovala až k bráně a jednou ji jen těsně minula. Oproti tomu Honzík je skvělý a průbojný na trénincích, ale dnes v poli, jako by si svým krokem nebyl tolik jistý. Často se mu podařilo balón vybojovat, avšak zakončit se mu nepodařilo. Ale zase se dařilo Jonášovi, jeho propracované zpracování a tah přes celé hřiště, vyústil ve stav 6:1. Bohužel nám tam protivník při útoku přidupl Vojtovi kotník a tak se slzičkami skončil na střídačce. Chviličku na to se klukům z Újezda podařilo ještě dvěma střelami prolomit Štěpánovu bránu, ale i tak jsme se ujali tří krásných bodů. 

 Újezd nad Lesy : Třeboradice 3:6

Nyní nás čekala fotbalová přestávka a kluci se šli občerstvit. Opět nesmírně děkuji všem našim rodičům, kteří se postarali o občerstvení pro všechny děti. K dispozici měli tousty, šneky, muffiny, pitíčka, čokolády,  ale i hromady zeleniny, hroznového vína a dokonce jahod. Moc děkuji všem, jste úžasní. 

S naplněnými bříšky jsme na hřišti přivítali Hrdlořezy. Vojtu jsme kvůli zranění ještě hodně šetřili, tak jsme se rozestoupili v sestavě Šíma, Ondra, Jonáš a Honzík. Kluci museli hodně zabrat. Hrdlořezy patří mezi ty silnější soupeře a na minulém turnaji jsme s nimi uhráli remízu. Teď jsme museli být hodně průbojní.  A vypadalo to nadějně,  Honzík vzadu skvěle s Dáňou odráželi balóny. A i na Dáňovi je vidět, že má za sebou obrovský kus práce a předvádí mnohem jistější pozici. Šíma i Ondra se střídali v bravurním útoku. Při střídání se skvěle předvedla opět Julinka i Jonáš.  Nakonec při nás stál i kousek štěstí, kromě naší šikovnosti a bylo to znát na výsledku. 

Hrdlořezy : Třeboradice 2:5

Posledním naším protivníkem byli kluci z ČAFC Praha. Obrovsky se před nimi skláním. Celý turnaj pro ně musel být neskutečně náročný. Přijeli k nám v přesném počtu, tudíž neměli jediného na střídačce a role trenéra se musel zhostit jeden z tatinků, protože trenér s nimi nepřijel. Přesto bojovali ze všech sil. V jejich síti končili pouze tři naše góly od Jonáše a Ondry. Zato v naší síti díky Štěpánkovi a šikovné práci Honzíka a Dáni i Vojty, neskončil ani jeden míč. 

ČAFC Praha : Třeboradice 0:3

Teď už měli všechny děti volno a nás čekalo zapsat výsledky a spočítat celkové skóre. Pro všechny týmy jsme měli připraveny medaile, diplomy, poháry i malou tašku s dárky. Všechna vítězství mají pro nás, i pro ty nejmenší, obrovskou váhu. A pokud to vítězství znamená obhájení prvního místa, zlaté medaile a ten největší pohár ještě na domácí půdě, jsme ti nejšťastnější ze všech. Děti jásaly radostí, šampaňské se pilo přímo z poháru a trenér se tvářil velmi hrdě. 

Další zlatá doma!!! 😀

Závěrem ještě jednou děkuji všem rodičům, že si vzali na starost veškeré občerstvení a také dárky pro všechny týmy. 

Děkuji i všem týmům, že přijely a zúčastnily se. 

A především děkuji dětem, že do toho vždy jdou naplno, s chutí a nezaměnitelnou dětskou energií a zápalem pro fotbal. 

Sestava: Štěpán Korman, Vojtěch Kolář, Jan Lojín, Daniel Honc, Jonáš Melichar, Šimon Řehák, Jůlia Rakárová, Ondřej Novotný 

Umístění: 

1. SK Třeboradice 

2. SC Xaverov 

3. Spartak Hrdlořezy 

4. ČAFC Praha 

5. SK Újezd nad Lesy