SK Třeboradice st. žáci : FC Zličín 11:0

13.5.2023

Po delší pauze jsme dnes v době oběda u nás na hřišti přivítali poslední tým v tabulce – Zličín.

Hned v úvodních minutách byl vstřelen zahajující gól. Tím bojovnost našeho týmu stoupla. Když jsme během devíti minut vedli 3:0 dovolili jsme si riskovat. Prohazovali jsme klukům pozice, aby si vyzkoušeli i posty, které běžně nehrají. Zdálo se, že to kluky bavilo. Rozhodně to bylo vidět na hře. Sedy na levé obraně vynikal a skvěle nahradil Tomáše, který se nemohl účastnit. Kluci si mohli mnohem víc při tomhle zápasu dovolit. I ti více bojaví dnes makali na 100% a hra měla spád. V tomhle zápasu bylo vidět spoustu hezkých akcí, na které se hezky koukalo.  Yousseif s Arim vpředu si dovolili mnohem víc, než obvykle a když Yousseifovo precizní zpracování míče dalo Arimu šanci k zakončení, podařilo se.

Kluci makali, vyzkoušeli si posty,  které normálně nehrají a někteří se v nich našli.  Byl to pro nás lepší ,,tréninkový,, zápas, kde jsme si toho spoustu vyzkoušeli a mohli se trochu předvést. Chvílemi jsme samozřejmě předváděli naše standardní chyby, jako je bezchybně zakončit, nenechat se připravit o balón, dobře ho zpracovat. U některých kluků se chvílemi projevuje lenost a laxnost se vracet a zbytečně to ohrožuje celý tým. Na tom je stále třeba pracovat. Ve finále skvělý výsledek a moc hezká hra. 11:0

Střelci: Filip Šádek (K) 7′, 70′, 74′, 78′