V tropickém vedru začal zápas převahou našeho mužstva. Po té se hra vyrovnala, ale byli jsme to my, kteří jsme otevřeli skóré.
Krátce před koncem prvního polačasu v 43. minutě Petr Junek zvyšuje na 1:0 pro Třeboradice. Již v průběhu první půle jsme byli svědky několika sporných rozhodnutí rozhodčích, ale to hlavní mělo přijít později.
Začátek druhého polačasu byl v naší režii. Junek nastřelil z bezprostřední vzdálenosti břevno. Neproměnění této šance byl jeden z rozhodujících momentů zápasu. Hosté po té převzali aktivitu a po několika rýchlých protiútocích otočili na 1:2. Pak přišel závěr zápasu. Hosty jsme dostali do defenzívy a Viktorin v 83. minutě vyrovnal. Aktivní hra našich hráčů pokračovala a pak přišla 85. – 90. minuta, to byl časový úsek zápasu, který mladý rozhodčí Maiello Francesco absolutně nezvládl. Pavel Grznár byl v 85. minutě jasně faulován v pokutovém území a píšťalka rozhodčího zůstala němá. Krátce před koncem zápasu v 90. minutě, po vyběhnutí brankáře Caudra, nařídil Francesco nepochopitelně trestný kop v blizkosti naší branky a hosté z něho upravili konečný výsledek na 2:3.

Samozřejmě se nemůžeme vymlouvat na výkon rozhočího a měli jsme rozhodnout utkání v jeho průběhu, ale konec zápasu rozhodčí ovlivnili. Ukázalo se, že rozhodčí nepřesně posuzují osobní souboje a tím bohužel dokážou změnit konečný výsledek. To byl případ nedělního odpoledne.

branky: 43′ Junek, 83‚ Viktorin

Sestava našeho mužstva:

Caudr – Hruška, Votava, Červenka, Farkaš  – Viktorin, Čáp, Janda (75. Danko), Grznár – Trnka (75. Slavík), Junek

100 diváků

Číst článek na fotbalpraha.cz