V 7. kole utkání starších přípravek se na umělé trávě v Malešicích střetla mužstva Junioru a SK Třeboradice.
Kluci šli do zápasu s představou, že jelikož hrají proti poslednímu týmu tabulky, vše jim půjde samo. Přestože byli trenérem upozorněni, že soupeř nebude tak lehký, jak si možná někteří myslí, začátek zápasu klukům utekl. Po 8 minutách jsme prohrávali 0:2. Pohromu v podobě 3.gólu odvrátil Dan, který odkopl míč mířící do prázdné branky za již překonaným Davidem. Teprve potom se kluci trochu probudili a začali více bojovat. Sice se nám povedlo zásluhou Filipa Jirků střelou z dálky snížit na 1:2, Junior si však vzal 2 gólový náskok zpět – 1:3. Kluci se však nadále snažili s výsledkem něco udělat a hrál se bojovný a zajímavý fotbal. V této fázi musím pochválit hru celé obrany, která hrála zodpovědně a snažila se maximálně podporovat útok.

Super výkon podal také náš gólman David, který jak výbornými zákroky na čáře, tak několikerým včasným vyběhnutím likvidoval útoky soupeře. Naše snaha byla odměněna gólem z kopačky Marka. To znamenalo snížení na 2:3, což byl i výsledek po 3.čtvrtině. V poslední čtvrtině se povedl parádní kousek opět Markovi, který se prosmýkl po pravé straně a svým 2 gólem křižnou střelou přes celou branku srovnal na 3:3. Kluci měli velkou radost, ale ještě nebyl konec. Když rozhodčí oznámil poslední minutu zápasu, každý už se smiřoval s remízou. Po autovém vhazování Junioru v posledních sekundách však nečekaně skončil míč v naší brance! Dobře pískající rozhodčí Burda však správně viděl, že míč se dostal do branky přímo z autového vhazování, nikdo další se ho nedotknul a branku správně neuznal. Konečný stav tedy 3:3. Závěrem bych chtěl ještě vyzdvihnout výkon Dana, který ač normálně chytá v brance, podal na pozici obránce na své možnosti nadstandartní bojovný výkon.

Sestava: David Plicka, Sebastian Štock, Adam Pěč., Matyáš Hromas, Filip Jirků, Filip Korn, Marek Korn, Samuel Střelka (kapitán), David Jiroušek, Dan Doležel

Branky: Marek Korn 2, Filip Jirků

Hráč utkání za SK Třeboradice podle trenéra: David Plicka

trenér M. Plicka