K zápasu 7.kola mladší přípravky ročníku 07 jsme zajížděli ke kyjskému rybníku, kde jsme se utkali s tamním TJ. Prakticky od srazu se počasí rozhodlo, že bude asi naším největším protivníkem, jelikož soupeř nastoupil do zápasu na umělé trávě s polovinou hráčů ročníku 08. V podstatě se hrálo na jednu branku a byla pouze otázka, kolik padne gólů. Nechci snižovat kvalitu soupeře, do každého zápasu jdeme s pokorou, bojujeme a nepodceňujeme žádné mužstvo a nebýt zcela neprofesionálního přístupu rozhodčího, mohli jsme soupeře ještě více deklasovat.

Ale dosti nářků a zpátky na hřiště. Kluci zápas zcela ovládli a i přes kluzký terén se snažili kombinovat. Leckdy však zapomínali bránit, chtíč po gólu byl silnější a vše někdy musel hasit Filip ( brankář ), který se opět vícekrát zapojoval do hry i jako hráč. Po jedné standardní situace se mu podařilo vstřelit branku po příkladném kopu s „první“.

Střelcem zápasu se stal kapitán Luka /foto na úvodní straně/ s pěti trefami, je u nás krátce, začleňuje se a zvyká si na naší hru. Prosadili se i tradiční střelci Honza a Mára, oba měli také výborné momenty. Hodně vidět byl i Matěj, čtyři branky a minimálně dvě asistence, které byly fotbalově absolutně dokonalé. Všéťa a Oliver také velkým dílem přispěli k výhře svými „zářezy“, jen je potřeba ještě více klidu v zakončení. Kovi a Filip už tradičně bojovali a jezdili. Škoda pro ty, kteří byli nominováni a nemohli se zúčastnit….. Příští zápas hostíme Březiněves, která zatím suverénně „objíždí stadióny“.

Sestava: Filip Novotný, Marek a Filip Kornovi, Martin Kovář, Matěj Špitálník, Martin Všetečka, Oliver Biško, Luka Kadijevič, Honza Košek

Branky: 5x Luka, 4x Honza, Matě, Všéťa, 3x Mára, 2x Oliver, 1x Kovi, Filip N.

Hodnocení: Borci palec nahoru!

Trenér J.Kurka