pocernice_2007_2Před zápasem jsem klukům oživil zápas z podzimu na trávě v Počernicích, kde jsme po vedení 3:0 totálně přestali hrát a do poslední čtvrtiny jsme nastupovali za stavu 3:5 v náš neprospěch. Rodiče a trenér soupeře své mužstvo „hnali“ a my nevěděli co hrát. Konečných 7:5 pro nás bylo opravdu vybojovaných.
Začátek třeboradického klání byl z obou stran opatrný, měli jsme sice více hry, ale naše koncovka nebyla tolik produktivní. Až od druhé čtvrtky to začalo fungovat, Marek s Filipem to dobře odbránili a zakládali pohledné akce. Ve velice dobrém světle se předvedl Matěj, který jak z postu obránce nebo útoku bojoval, makal a zakončoval. V útoku se střídali Vítek, Oliver, David, Alex a Martin Všetečka, kteří bojují o nominaci do zápasů a bylo vidět, že to někdy skřípe, ale pochvala za snahu a bojovnost musí přijít. Příkladem je zakončení a hlavně výběr místa Marťase, kterého asi v nejhezčí akci zápasu našel Honza. Příkladný bojovník, borec, který to prostě umí a když to „předloží“ pro ostatní, tak je to ligový. Nezapomenu ani na Filipa, který zlikvidoval několik dobrých střel soupeře, měl velmi dobré včasné výběhy a předvedl několik dobrých kliček útočníkům…….Proto snad i dostal „laso“ od Sparty!
Takže zápas s hodnocením kladným!

Branky: 42x Matěj, 2x Martin, 1x Honza, 1x Filip Korn

Sestava: Filip Novotný, Marek a Filip Kornovi, Matěj Špitálník, Alex Štygler, Honza Košek, Oliver Biško, Vítek Přívratský, Martin Všetečka a David Pivoňka.

JK