Slunečné odpoledne přivítalo naše borce z Třebo a Kyjí k sehrání mistrovského zápasu. Podzimní duel skončil vítězstvím našich 24:3 a počasí tentokrát moc fotbalu nepřálo, hrálo se za stálého deště. Mužstvo si zvolilo za povrch umělku a já jsem avizoval, že celé utkání odehrají proti slunci a proti „žlutému neštěstí“. Myšleno tím řepkové pole, když jednou balón překopneš, už nenajdeš. Kluci vědí o čem mluvím, takže všechny střely létaly mezi tyče nebo do ochranného plotu.

K samotnému zápasu bych poznamenal to, že soupeř zvedl svoji kvalitu, hráli o poznání fotbalověji než při posledním vzájemném utkání, dobře bránili a i fyzicky se nás drželi. Třepátky se snažily, kombinovaly, běhaly, prostě snaha a vůle po vítězství se jim nedá brát. Nebyl to ale zápas s tím „naším“ nasazením, řekl bych, že ani jeden náš hráč nejel na stodvacet…. Možná, že se šetří na příští týden do Březiněvse. Není to výtka, pouze konstatování, vždyť Reál taky zapne, když mu teče do bot. Jen doufám, že nám to naši borci někdy předvedou. Hodnocení výkonu mužstva kladné, leč průměrné!

Branky: 6x Honza, 2x Matěj, Martin a Alex, 1x Vítek a Oliver

Sestava: Filip Novotný, Filip a Marek Kornovi, Matěj Špitálník, Honza Košek, Martin Všetečka, Alex Štygler, Vítek Přívratský, Oliver Biško a David Pivoňka.

Trenér JK