Začátek utkání jsme totálně prospali. Někteří kluci byli možná zdrceni vyřazením hokejistů na MS, to nás ale neomlouvá. Po 5 minutách jsme prohrávali 3:0 a byli jsme zralí  na ručník. Kluci se naštěstí probudili ještě včas. Admira sice přidala ještě 1 gól, ale Třebo do poločasu díky 2 brankám Dana a jednou Sebastiana snížili na 3:4. Nutno podotknout, že Admira přijela s kluky převážně o rok mladšími, než třeboradičtí plejeři. I tak byli hosté rychlejší, hbitější a měli výborné fotbalové myšlení. Domácí Třeboradice tak museli vše dohánět bojovností a srdcem, což se kromě první čtvrtiny dařilo. Ve druhém poločase jsme začali přidávat na důrazu a díky střelecky disponovanému Danovi Procházkovi jsme přidávali i chytré branky (ve druhém poločase další 3 kousky a Dan si splnil svůj 5-ti gólový limit J). Jelikož ani Admira nezůstávala pozadu, byl k vidění pěkný a napínavý fotbal, který se musel rodičům z obou táborů líbit. Před poslední čtvrtinou byl stav nerozhodný 5:5. Zásluhou již zmíněného Dana Procházky a Davida Plicky jsme šli do dvoubrankového vedení. Admira stihla ještě po pěkné akci snížit. To bylo ale vše a konečné vítězství 7:6 jsme nakonec s vypětím všech sil a i díky parádním zákrokům Dana Knotka v bráně udrželi.

Souhrnné hodnocení všech hráčů: Abslolutně nezachycený začátek utkání! Postupně jsme se probudili a ukázali velkou vůli po vítězství. Budeme muset zapracovat na rychlosti a pohybové stránce, ve které nás soupeř předčil. Na druhou stranu oceňuji u všech kluků velkou vůli po vítězství.
Góly: Dan Procházka  5, David Plicka, Sebastian Štock.
Sestava: Dan Knotek, David Plicka, Adam Pěč, Jan Prokš, David Jiroušek, Josef Lukavský, Matyáš Hromas, Adam Duchek, Sebastian Štock, Dan Procházka.

Hráč zápasu za SK Třeboradice: Dan Procházka

trenér M. Plicka