brezineves_2007_2První s druhým, souboj asi toho nejlepšího, co může nabídnout skupina I. v kategorii MP.
Za velkého nefotbalové vedra jsme zajížděli do Březiněvse, k soupeři, který z 18-ti odehraných zápasů neztratil ani bod a soupeře počastoval 296-ti brankami!
Začátek byl z obou stran trochu nervózní, ale pozvolna se začaly objevovat brankové příležitosti.
I když soupeř nás herně převyšoval, kombinačně i technicky, kluci dřeli, co mohli. Nicméně gólovek jsme měli dost a navíc jsme dvě proměnili, takže k překvapení početného domácího fans, byl po první čtvrtině stav 0:2!
I druhou část prvního poločasu jsme dokazovali, že druhá příčka není náhodou a na kontaktní branku domácích opět reagoval náš kapitán Vítek – 1:3. Pak se už začala projevovat vyčerpanost někteřích hráčů, kupily se individuální chyby a stav byl rázem srovnán – 3:3.
Druhý poločas jsme už hráli na co jsme momentálně měli, všechny musím pochválit, soupeř byl kvalitní a kluci nezklamali.

Hodnocení: palec nahoru!

Branky: 3x Marek, 1x Matěj a Vítek

Sestava: Filip Novotný, Marek a Filip Kornovi, Matěj Špitálník, Alex Štygler, Vítek Přívratský, Martin Všetečka a David Pivoňka.