4.kolo soutěže starší přípravky 2006 proti sobě svedlo domácí Třeboradice, které dosud nezískali ani bod a Meteor, který naopak ve všech čtyřech doposud odehraných zápasech zvítězil. Třeboradičtí však šli do zápasu povzbuzeni jednak středečním úspěchem na turnaji v Kralupech a jednak s vědomím, že proti Meteoru nastoupili již 2 krát na turnaji v Březiněvsi a vždy ho jako favorita dokázali porazit. Předzápasová otázka tedy zněla: zlomí velký favorit Meteor černou bilanci proti Třeboradicím? Domácí Třebo nastoupili do zápasu s velkým odhodláním. Již ve 2.minutě jsme se po zdánlivě ztraceném míči dostali díky parádnímu skluzu Davida do vedení. A aby toho nebylo málo, tak o chvilku později přidal po pěkném uvolnění Matěj Š. náš 2.gól. Meteor dokázal snížit z přímého kopu díky špatně postavené zdi domácích. A vzápětí mohlo být srovnáno, to když si Adam nikým neatakován nechtěně málem hodil míč do vlastní sítě. Naštěstí z toho byl jen roh, ze kterého hosté nic nevytěžili . Třeboradickým se provedl rychlý protiútok a rychlonohý Adam P. zvýšil na 3:1. Opět nás v této fázi podržel brankář Adam D., který s přehledem likvidoval střely soupeřů. Naopak domácí zvýšili vedení zásluhou Vojty – 4:1. Bylo dobře, že kluci byli i za tohoto stavu stále soustředění a nevypustili jediný souboj. Přesto se Meteor dokázal gólově prosadit a snížil na 4:2. Velkou roli v tomto utkání však sehrál „malý velký bojovník“ Matěj Š. díky jeho dvěma gólům a tedy naplněném hattricku skončil poločasový výsledek 6:2. Následovala výměna stran a na třeboradické straně také nucená výměna brankáře, jelikož Adam D. si při jednom zákroku narazil prst. Na pozici gólmana se tedy přesunul Dan. Červenočerní domácí si ve druhé půli vybírali oddechový čas a Meteor jsme pustily do snížení až na 6:4. Snažili jsme se kontrovat, avšak po pěkně zahraném Vojtově rohu trefil David hlavou pouze břevno. Co nevyšlo Davidovi, napravil při dalším rohu snad nejmenší hráč na hřišti Maty, jehož hlavička skončila v síti – 7:4. Meteor stačil již jen snížit na konečných 7:5 pro Třeboradice. Takže sen se stal skutečností – díky soustředěnému výkonu po takřka celý zápas, jsme porazili neporažený Meteor. Závěrem děkuji Matějovi a Markovi z 2007-ček, že nám přišli pomoci a zvýšili kvalitu a konkurenci v týmu.

Sestava: Adam D., Adam P., Filip, Vojta, Dan, Marek, Matěj Š., Ondra, Maty a David.

Hráč utkání: Matěj Š.