V pátek 30.9. od 17. hod. jsme hráli mistrák proti sousedům z Čakovic. Začali jsme aktivně a soupeře zatlačili. Odměnou nám byla v 9. min. Pepova nepovedená střela, kterou dorazil Jirka 1:0. Čakovice přidali a hrál se oboustranně útočný fotbal. Ve 32. min. bylo vyrovnáno, ale hned v zápětí se opakoval scénář ze začátku. Pepa střílel, brankář vyrazil a Jirka z úhlu zakončil 2:1.

Druhou půli začal soupeř chybnou rozehrávkou, kterou vystihl Jirka a chladnokrevně zkompletoval hattrick. Pak nás Čakovice opět zatlačili a podařilo se jim snížit na 3:2. Kluci odmítli bránit výsledek a hnali se do útoku. Po jednom z mnoha rohů Vojta vrátil balón hlavou do vápna a Dan se ze třech metrů nemýlí 4:2.

V 64. min. vyrobil Vojta ve vlastním vápně předpisovou  kosu a soupeř z penalty opět snižuje na rozdíl jediného gólu. Téměř z rozehrávky (opět Vojta) dá dlouhý balón do vápna a Jirka s pomocí obránce překonává brankáře dnes už po čtvrté 5:3.

Do konce už zbývá jen 5. min., přesto se soupeři podaří ještě několik pro nás strašidelných brejků. Uhasili jsme je až na poslední chvíli i díky výbornému výkonu Adama, který u nás zaskočil z přípravky.

Udrželi jsme podzimní neporazitelnost a jsme v tabulce o skóre druzí za Březiněvsí, která také ještě neztratila body.

Duchek – Roba, Skuček, Junek 0+2 – Obst, Peca, Ryšavý 1+0, Koranda, Nedorost – Prokš, Procházka, Lukavský 0+2, muž zápasu Komínek 4+0

Petr Lukavský20160930_182534