Neděle ráno. Zima, že by psa nevyhnal, ale třeboradická přípravka odhodlaně nastupuje proti tradičnímu soupeři z Březiňevse. Zpočátku naprosto vyrovnané utkání. Hra se přelévá z jedné strany na druhou a delegovaný rozhodčí Krejčí raději stojí pouze ve středovém kruhu, aby se nezadýchal. Matěj vyslal pumelici, kterou stačil hostují gólman pouze ztlumit před sebe a dobíhající Marek měl snadnou práci – vedeme 1:0. Březiněves je zaskočená! Takovýto začátek zápasu nepředpokládali. Kluci hrají zodpovědně, důrazně a makají na 100 procent. Za chvíli je u míče opět Matěj, vysune dopředu parťáka Marka a zvyšujeme na 2:0! “Pískej konec” chtělo by se zakřičet na přítomného sudího, ale to je ještě brzy . Kluci sice pokračovali ve velmi pěkném a zodpovědném výkonu, ale jako správní hostitelé půjčili míč také březiněveským, aby si taky dali nějaký ten gól J . Marek sice přidal ještě jeden gól, ale poločasový stav byl 3:5 pro hosty. Do druhého poločasu jsme tradičně prohodili brankáře a Davida vystřídal Dan. Utkání dále pokračovalo ve svižném tempu. Hosté sice byli o chlup fotbalovější, ale zápas se musel líbit jak domácím, tak hostům. Při jedné akci to byl právě David, který ze 30 metrů (možná i ze 40…? ) překvapil soupeřova brankáře a vstřelil náš 4 gól. Zahanbit se nenechal ani Marek, který přidal ještě svůj čtvrtý gól, to znamená pátý třeboradický. Jak jsem již zmínil, jako správní hostitelé jsme nechali pár gólů vstřelit také soupeře. Jejich góly nás sice nezajímají, ale kupodivu zajímali hlavního rozhodčího J a ten napsal do zápisu konečný stav 5:12. I přes porážku, však musím konstatovat, že kluci dle mě podali snad nejlepší výkon podzimu a přes nějaké chybičky jsem s výkonem všech hráčů nadmíru spokojen.

Třeboradice – Březiněves 5:12
Góly: Marek 4, David
Hráči: Adam P., David, Matěj, Maty, Ondra, Marek, Filip K., Filip J., Vojta, Dan, Sam.
Hráč utkání: Marek Korn