Na umělce na Šeberově nás přivítala ligová Bohemka. Utkání nebylo tak jednoznačné jako na podzim, kdy nás Bohemians nepustili pomalu do hry. Kluci se chtěli proti zelenobílým vytáhnout. Poločasový stav 3:0 byl odpovídající dění na hřišti, i když i my jsme se dostali do několika šancí. Nejlepší herní projev z naší strany byl ve třetí čtvrtině, kdy jsme se dostali klokanům na dostřel a snížili až na 5:4, když góly dávali Matěj, Adam H., opět Matěj a David. Navíc Matěj ještě trefil tyč. I když domácí byli o kus lepším týmem, třeboradičtí viděli, že to jsou jen obyčejní kluci, a že se s nimy dá hrát.

Konečný stav sice vyzněl 11:4 pro Bohemians, ale naši kluci odcházeli ze hřiště s pocitem slušně odehraného utkání, které je přes prohru muselo bavit. Možná nejvíce nadšený z utkání byl Dan, který v “euforii” zapomněl v kabině klíče J .

Bohemians – Třeboradice 11:4

Góly: Matěj 2, David 1, Adam H. 1

Hráči: Adam D., Adam P., Adam H., David, Matěj, Maty, Sebastian, Marek, Filip K., Dan

Hráč utkání: Matěj