Na Chodov opět přijela upravená Třebo B skvadra. A byl to tedy divoký zápas. Tak si ho pojďme připomenout a přiblížit těm, kteří tam nebyli.

Od první minuty jsme byli jasně lepší. Hned v první minutě Andy přihrál na Pavla, který se prodral až na roh malého vápna a zpětnou přihrávkou na úroveň penalty hledal spoluhráče, ovšem domácí obránce byl pozorný a míč ukopl. V 6 minutě Andy utekl po pravé straně, dlouhým centrem hledal Jirku Š., který ve vápně nezazmatkoval a hlavou ještě přiťukl zpět na Novase. Ten měl dostatek čase si balón připravit, ale jeho pravačka mířila z půlkruhu bohužel mimo bránu.  Běžela 12 minuta a opět Andy zatáhl, tentokrát z leva, míč až do vápna, posunul na „výletníka“ Bojdu, který opět z úrovně půlkruhu, a již v tísni, mířil vysoko na domácí branku. Náš tlak byl naprosto drtivý, hned o 2 minuty později Jirka Š. opět zleva centroval nebezpečně do vápna. Nejistému domácímu gólmanovi míč propadl rukama až na dobíhajícího Míru, od kterého se míč bohužel odrazil vedle brány. Ve 25 minutě viděli hojně zaplněné tribuny další hezký Třebo moment. To když se míč dostal po „ťukesu“ až na Honzu Š., který se ve vápně hbitě uvolnil a najednou byl sám proti gólmanovi. Bohužel gólmana pouze trefil.  Když už se tedy čekalo, kdy přetavíme dlouhodobý tlak v branku, přišel nečekaný obrat.  Ve 31 minutě přišel náhodný centr do vápna Chmeldy. Ten se ve výskoku střetl s domácím kapitánem – míč se odrazil ven  z vápna, ovšem dobíhající další domácí hráč míč usměrnil do brány – 1:0. Tato situace měla dohru, protože Chmelda se s domácím kapitánem cosi slovně a i mírně fyzicky domlouvali. A výsledek této potyčky? > hlavní rozhodčí po poradě s jedním s asistentů, ukázal oběma aktérům červenou kartu. Do brány se tedy posunul Kejhyč a béčko hrálo vzadu ve třech.  Béčko ale mělo převahu i další minuty…bohužel ještě před přestávkou se Míra Ž špatně domluvil s vyběhnuvším Kejhyčem a osamocený domácí hráč do prázdné zvýšil na 2:0.

Druhá půlka vyšla opět domácím a diváci viděli situaci „ nedáš, nedostaneše „. Třebo B totiž útočili a Andymu domácí hráč Holinka dal před vápna opět loket. Za tento stejný faul, na stejného hráče dostal domácí v prvním poločasu žlutou kartu. Nyní ovšem nic… Měli jsme alespoň výhodu přímého kopu. I když Honza Š. mířil přes zeď, byla to jen mírná střela do náruče gólmana. Ten ihned rozehrál dalekonosným výkopem. Domácího útočníka ještě před vápnem stačil doběhnout Honza Š. a snad by mu míč vykopl, ovšem Kejhyč z brány vyběhl a domácí Černík se trefil mezi nohy Kejhyče – 3:0.

Nicméně Třebo béčko bylo stále aktivní a chtělo s výsledkem něco udělat. I proto se k míči na půlce soupeře v 50 minutě dostal rychlý Pavel, posunul si míč až těsně do vápna a tvrdou střelu k tyči snížil na 3:1 . Po 3 minutách opět hezká akce – to když se do vápna dostal Míra ž. a tvrdou střelou vystrašil domácí obranu, ta ale stačila vyrazit na roh. Z něj opět hlavičkoval AGILNI Míra hlavou nad bránu.  Bohužel v 60 minutě se opět měnilo rozložení hráčů v zápase. Pavel Ž. totiž chtěl na půlce hřiště vybojovat míč, 2x za sebou se mu to v krátkém sledu povedlo, ale když dobíhal ke třetímu hráči, bohužel s nataženou nohou ho ostře srazil – šlapák > druhá žlutá = vyloučení.

Že ale hraje béčko v 8 lidech nebyl vůbec znát. Stále třeboradičtí měli více míč na svých kopačkách. V 66 minutě například přilétl centr do domácího velkého vápna, ovšem Jirka Š. se zřejmě obával střetu s gólmanem a ten i se štěstím chytil.  V 71 minutě se opět měnilo skóre. To když dobře hrající Novas nacentroval z pravé strany, Jirka přetažený centr ještě stihl zachytit před brankovou čarou, posunul zpět na nabíhajícího Máru, která moc pěknou šajtlí, přes celé velké vápno plný hráčů, umístil obloučkem míč k tyči – 3:2

Domácí se báli o výsledek a vlastně druhý  poločas nic extra nepřevedli. Škoda ofsajdu ze 73 minuty, kdy  Jirka centroval z leva do vápna a Ondra z první moc pěknou střelou umístil míč do brány…bohužel ted ofsajd.  V 85 minutě potom Poky zahrával přímý kop, na centr si naběhl Míra, ale nohou mířil taktéž vysoko nad.
I když tedy třeboradičtí byli po celý zápas lepším týmem, bohužel jednotlivé individuální /zbytečné / chyby ovlivnily celý průběh zápasu.

 

Sestava / hodnocení : Chmelíček / 3 / – Žofák M. / 8 / ; Kejha / 7 / ; Jehlička / 6 / ; Češpivo / 6 / ; Šonský Jiří / 7 /  –  Šonský Jan / 6 / ; Pokorný / 5 / ; Novák / 8 / ( 77 Polák ) ; García / 6 / ( 65 Hrubý / 6 /  ); Žofák P. / 7 /    ; Na střídání ještě byli připraveni Bureš Z. a Farkaš P. ; Trenéři Jehlička a Zuntych.

 

Hodnocení trenéra:   V tomto zápase jsme byli jasně lepší. Bohužel jsme soupeři darovali dva góly. Nedokážeme některé akce přetavit v gól. To je naše velká bolest. K vyloučení se vyjadřovat nechci. Ať si sáhne do svědomí ten, kterého se to týká. Rozhodčí ovšem byli nejslabším článkem na hřišti. Hrubě ovlivnil zápas.  Tím nemyslím ovšem vzájemné vyloučení v prvním poločasu. Chtěl bych poděkovat za bojovnost. Za tří zápasu 1 bod je žalostně málo. Díky všem co přišli