V pátek odpoledne k nám na mistrovské utkání zavítala pražská Sparta. Pravda, byly to jen dívky, ale i tak, Sparta je Sparta. Kluci se na utkání těšili a na začátku do toho opravdu dali vše, co mohli. Po první čtvrtině byl i zásluhou Davida v brance stav 0:0. S výsledkem nebyl spokojen sparťanský trenér, a tak se pokusil o malý trik – vyměnit náš zápasový míč za jejich balon, na který jsou sparťanky zvyklé. To se mu však nepovedlo a dál se hrálo s míčem “made in Třeboradice”.  Kluci se nebáli hrát, měli jsme pár pěkných nahráveka a utkání je muselo bavit. V polovině utkání jsme sice již prohrávali 0:3, ale i tak to byl stále nadějný výsledek. Do druhého poločasu vystřídal Davida v brance Dan. Kluci na vlastní kůži poznali, že sparťanské fotbalistky jsou sice holky, ale dovednosti jako odstrčení tělem, držení, vražení a jiné “malé” fauly jim rozhodně nebyly cizí. Přítomní diváci viděli stále oboustranně zajímavý fotbal , ve kterém měla přeci jen navrch Sparta. Z jedné nadějné situace Marek trefil tyč. Ale nakonec se nám zásluhou Marka a Adama D. podařilo vstřelit 2 branky. Konečný stav 2:10. V utkání podali zodpovědný a pěkný výkon hráči: Adam D., Ondra, David, Maty, Filip, Adam P. – z této šestice jsem vybíral hráče utkání. Naopak zvláště ve druhé půli mě zklamali Sebastian a Sam, kteří se místo fotbalu věnovali hromadění gumových kuliček, které po sobě házeli. Musela to být ohromná sranda, jelikož v tom pokračovali i přes napomenutí. Aby v této bohulibé činnosti mohli pokračovat J, nechal jsem jim k tomu prostor a do poslední čtvrtiny nenastoupili.

Martin P.

Třeboradice – Sparta dívky   2:10

Góly: Marek, Adam D.

Hráči: Adam D., Adam P., Adam H., David, Maty, Sebastian, Marek, Filip K., Dan, Ondra, Sam

Hráč utkání: Ondra – utkání odmakal. Stíhal být v obraně i útoku. Myslím, že nejlepší výkon, jaký jsem kdy u něj viděl.