SK Třeboradice – Sokol Kolovraty 0:3

17.6.2017 15 hod > Poslední zápas sezóny béčko odehrálo v netradiční čas při hezkém počasí, ovšem bez diváků / otázka proč nepřišli /. Sestava byla obdobná jako v minulém zápase, přišel vypomoci Pechy z áčka.

První minuty byly ve znamení tlaku domácích. Hned ve 3 minutě Pavel vyslal  z půlku hřiště Kejhyče do úniku. Ten se dostal až do vápna, ale střelu ještě stačil vyrazit vracející se obránce Kolovrat.  V 9 minutě zahrozili hosté, když Poky nahral na levé straně protihráči, ten se lobem snažil přehodit Chmeldu, to se mu povedlo, ale naštěstí střelu zastavilo břevno. O dvě minuty později hosté po levé strany zatáhli míč a ostrou střelou donutili Chmeldu boxovat před sebe.  Ve 27 minutě byla k vidění další akce, kdy Honza Š. vyslal Figiho do běhu, ten z první posunul na Kejhyče do vápna soupeře, ale již nestačil špičkou kopačky míč umístit.  Ve 29minutě se poprvé měnilo skóre. Z takové nenápadné akce u pravého rohového praporku Chmeldovi branky, se míč nakonec po brankové čáře ťukesem hostí posunul až do malého vápna. Vyběhnuvší  Chmelda již nezabránil hostujícímu Kabeláčovi, který se trefil do skulinky mezi Chmeldu a tyč  – 0:1

Hosté zahrozili znovu ve 38 minutě, kdy se hosté dostali přes Pokyho, špatný odhad na balon?, a opět snaha o přelobování Chmeldy, který si tentokrát na míč sáhnul a díky tomu se míč opět odrazil od břevna ven.  První poločas zakončila akce z poslední minuty, kdy si Míra nacentroval stříleným míčem na penaltu hostí, Kejhyč si připravil, ale bohužel střela mířila těsně vedle brány.

Do druhého poločasu vstoupilo béčko dobře. V 50 minutě např. Pavel vystřelil dobře utaženou střelou z cca. 25 metrů. Tuto „pumelenici“ ovšem hostující gólman vyboxoval mimo ohrožení brány.  Hned o minutu později Pechy si před vápnem připravil a míč jen o kousek minul opět bránu Kolovrat. V 60 minutě hosté vyslali ze své poloviny pas na útočníka / dle autora článku cca 0,5m  v ofsajdu / , který po levé straně utekl a obstřelil Chmeldu – 0:2
Třeboradičtí se ovšem stále nevzdávali, to když v 65 minutě se Kejhyč objevil ve vápně soupeře, udělal rychlou kličku hostujícímu kapitánovi a vyslal střelu na bránu. Bohužel střelu ještě hostující stačili tečovat, míč se odrazil od tyče ven. A když se v 75 minutě Pechy neproměnil dobrou příležitost, když hlavičkoval ve vápnu, ale gólman na 2x chytil, v 80minutě hosté opět zvýšili. Přízemní centr z pravé strany prolétl velkým vápnem kde se zjevil hostující Marc a z první zvýšil na 0:3

Škoda takového zápasu a loučení před domácími diváky, Třebo béčko rozhodně horší nebylo, ale hosté využili téměř každou vyloženější akci, kterou si vypracovali.
Hodnocení trenéra: Přijel k nám kvalitní soupeř s vynikajícím gólmanem. První poločas do obdržené branky byl vyrovnaný. Druhý poločas už byl soupeř lepší. Škoda nepromněněných šancí a laciných ztrát balónu.

Jinak se sezónou jsem celkem spokojen. Díky všem co nám drží palce.

Sestava: Chmelíček [6] ; M. Žofák [7] ; Češpivo [7] ; Pokorný [6] ; Jiří Šonský [4] ( 46. Kyncl  [5]  ) – Jan Šonský [5] ; Novák [5] ; Pecháč [6] ; Lhota [5] (54. Polák [6] ) ;  – P. Žofák [6] , Kejha [7]