převzato ze stránek PFS

14. srpna 2017 15:45» Hosté z nedalekých Kobylis přijeli do Třeboradic v silně obměněné sestavě. U domácích se toho přes léto moc nezměnilo a chyběl jen brankář Bartalský. Třeboradice potvrdily svou sílu z minulého ročníku a dovedly zápas k přesvědčivému vítězství. Třokrát si pomohly standardními situacemi. Odvedly tak Admiře jarní porážku, která je možná stála přebornický titul.

Od začátku bylo více aktivity na kopačkách domácích hráčů. Ti ukázali
ve 28. minutě, jaká je jejich síla ve standardních situacích. Po tvrdé střele Kadlece vyrážel míč na roh Cingel. Centr z rohového kopu ještě hosté odvrátili, ale před jich branku vzápětí přilétl míč z druhé strany a Junek jej trknul do sítě – 1:0.

Do poločasové přestávky už se skore dál neposunulo. Domácí zápas rozhodli během šesti minut po ní.

V 52. minutě domácí získali výhodu autového vhazování z pravé strany. Dlouhý míč přistál před bližší tyčí opět na hlavě Junka a z ní i podruhé za zády Cingela. Třetí gól hosté domácím nabídli sami. Rozehráli přímý gól na půlce tak nešikovně, že se k míči dostal Junek a Třeboradice šly do přečíslení tři na dva.
Akci zakončil přesnou střelou Janda I.

V 63. minutě dostali hosté výhodu pokutového kopu a stouhle příležitostí si lehce poradil Štefan.
Poslal míč do opačného kouta, než kam se vrhal brankář Prebsl.

Domácí našli rychlou odpověď za dvě minuty. A opět to bylo po standardní sitaci. Rohový kop rozehraný
na vápno nakonec zakončil gólově Viktorin. Pak už se zápas jen dohrával. Tři body zůstaly zaslouženě
v Třeboradicích.

Třeboradice – Admira B 4:1 (1:0)
Branky: 28. a 52. Junek, 58. Janda II, 65. Viktorin – 63. z penalty Štefan. ŽK: 57. Janda I, 61. Čáp, 76. Mlčák, 83. Junek – 68. Másílko, 88. Šmidrkal. Rozhodčí: Chustecki – Kučera, Nebáznivý. Diváků: 80.
Třeboradice: Horejš (46. Prebsl) – Hruška, Faitl, Červenka, Farkaš (80. Kvapil) – Čáp – Janda I
(74. Grábner), Janda II (75. Mlčák), Kadlec (54. Viktorin), Grznár – Junek. Trenér: Jiří Tesař.
Admira B: Cingel – Pergl, Sázel (30. Šindelář), Horák (62. Štochl), Pelikán – Šmidrkal – Bouguetouta
(56. Másílko), Šimek, Štefan (75. Vydra), Cejnar (68. Šálek) – Vachoušek. Trenér: František Peřina.

Hlasy trenérů
Jiří Tesař (Třeboradice): „Musím říct, že na začátek sezóny to bylo težké utkání. Admira přijela s několika posilami, nechybělo jí nasazení a důraz. Byli jsme na ně dobře připravení. Byli jsme lepší, měli jsme víc šancí. Do vedení jsme se doatli po standardní situaci a po půli přiadli další tři gól. Inkasovali jsme jen
z penalty, která asi byla. Vyhráli jsme zaslouženě.”
František Peřina (Admira B): „ Dalo se to čekat. Už v přípravě jsme měli problémy v obraně, hlavně při bránění standardních situací. Z těch jsme dostali tři góly. V tomhle jsou Třeboradice hodně silné. Měli jsme dva – tři náznaky šancí. První poločas byl jakž takž. Do druhé půle jsme chtěli přidat na aktivitě, ale dostali jsme hloupý druhý gól. Za stavu 2:0 už se toho s takto silným soupeřm moc dělat nedá. V závěru už se to jen dohrávalo.”

Nejlepší hráč Třeboradic: Pavel Grznár.
Nejlepší hráč Admiry B: Jan Šmidrkal.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Pavel Grznár (Třeboradice).