V pátek 20.10. zavítal na hřiště SK Třeboradice obávaný soupeř ČAFC Praha z.s. Při úvodním oťukávání vypadalo utkání vyrovnaně. První dvě čtvrtiny se přelévala hra z jedné strany na druhou s výdledkem 5:6 pro ČAFCu. Třeboradickým docházel dech a nápady, jak na neúnavného soupeře vyzrát. Byl totiž důraznější a rychlejší ve hře a to i v rozehrávkách. Pro mě byl nejlepším hráčem Filip Korn. Jeho důraz, dobré rány, gól ve druhé čtvrtině,  super přihrávky. Diváci nám jako vždy fandili a povzbuzovali. To však k vyburcování všech našich sil nestačilo a tak zápas nakonec skončil naší prohrou 11:15.

Slovo trenéra: Soupeř byl určitě k poražení, ale to bychom museli zopakovat výkon jako proti Březiněvsi.! Dostali jsme hodně laciné branky a nedali tutovky, ale takový je fotbal…..Proto palec dolů!

SPŘ / SK Třeboradice – ČAFC Praha 11:15.

Branky : 6x Honza K., 2x Eda, Marek a 1x Filip K.

Sestava: Filip Novotný, Filip a Marek Kornovi, Matěj Špitálník, Martin Všetečka, Oliver Biško, David Pivoňka, Jáchym Ježek, Vítek Přívratský, Honza Husák, Eda Kukla a Honza Košek