Po posledním vítězství na Hajích nás dnes čekal soupeř z opačného pólu tabulky – první TJ Kyje. Soupeři scházelo jedno vítězství k definitivnímu 1. místu v tabulce.Třeboradičtí nastoupili téměř ve stejné sestavě jako v posledním zápase, jen Zimiče nahradil Ondra Polák a Hrubyho nahradil Kyndy.

Vstup do zápasu měli Třeboradice skvělý a hned ve druhé minutě zahrávaly roh. Přetažený centr vrátil před branku Ondra Polák, soupeř odhlavičkoval pouze na vápno, kde střílel Poky, trefil jen bránící hráče, ale u míče byl jako první Figy, který dorazil míč do sítě 1:0.

Cca o 5 minut později jsme měli rychlý protiútok a sám před brankařem byl Šony, který si ale špatně zpracoval míč a soupeř ještě stihl akci zachránit.
Postupem času se do hry dostávaly i Kyje a zejména hráč č. 10 – Řehoř, nám dělal velké problémy. Ve 13. minutě fauloval cca 5m za vápnem Zbyněk a k exekuci se postavil Řehoř, který krásnou střelou vymetl šibenici Chmeldovy branky – 1:1

Vedení jsme mohli opět strhnout na svou stranu, ale ve 20 minutě trefil Figy po centru ze strany pouze tyč kyjské branky. Poté hru převzaly Kyje a ve 39. minutě se dostaly do vedení opět zásluhou Řehoře – 1:2

Za 5 minut to bylo s béčkem ještě horší. Soupeř utekl po straně, přihrál před branku, kde si naběhl opět Řehoř a z malého vápna překonal Chmeldu – 1:3 . Do šaten jsme tak odcházeli za poločasového stavu 1:3

Do druhého poločasu jsme udělali 2 změny, kdy naskočil Hruby místo Máry Češpiva a Pody místo Ondry Poláka. A nástup byl opět fantastický. Hned po 2 minutách nacentroval do vápna Hruby a Kyndy rybičkou snížil na 2:3. Poté jsme soupeře zatlačili a měli více ze hry. Hra se odehrávala více na polovině Kyjí. V 75. minutě se naskytla Třeboradickým velká šance. Po hezké kombinaci se dostal do úniku Kyndy, postupoval sám na brankaře, ale místo střely hledal ještě vedle nabíhajícího Figyho, který ale míč špatně zpracoval a Kyje se ubránily. Nedáš dostaneš zaúřadovalo o  5 minut později. Kyje se dostaly k rychlému brejku, Kvápa na polovině hřiště propadl a Kyje postupovaly samy na branku. Na poslední chvíli se snažil situaci zachránit skluzem Poky, ale bohužel to bylo jen za cenu faulu – penalta. K té se postavil Řehoř a poslal Kyje opět do vedení o 2 branky. – 2:4

Třeboradice se ale nevzdaly a v 86.minutě vrátil přetažený centr před branku Šony, balon si na vápně našel Kyndy a svou druhou brankou v utkání opět snížil na rozdíl jediné branky. – 3:4. Poté jsme vrhli všechny síly do útoku a soupeře zatlačili na jeho půlku. Největší šance na srovnání byla v posledních vteřinách utkání, kdy centrovaný balon Zbyňka skončil na tyči Kyjské branky a na dorážku nikdo nedosáhl. Ihned po této šanci rozhodčí zápas ukončil a Kyje tak mohly začít slavit postup.

SK Třeboradice B – TJ Spartak Kyje 3:4 ( 1:3 )

Branky:
2´Lhota, 48´a 86´Kyncl – 13´, 39´, 44´a 80´(p) Řehoř

Sestava: Chmelíček – Češpivo (46´Hrubý), Kvapil, Pokorný, Bureš – Kyncl, Polák (46´Podaný), Petlan (82´ Zima), Šonský, Lhota – P. Žofák

Hodnocení trenéra: Dnes jsme odehráli jeden z nejlepších zápasů v sezoně. Zejména druhá půle byla z naší strany kvalitní. Takto nějak bychom chtěli hrát. Dali jsme rychlou branku a pak jsme měli ještě další šance. Věřím, že kdybychom přidali branku na 2:0 tak to dotáhneme. Bohužel soupeř do poločasu zápas otočil a pak už se to těžko honí. Nás bohužel porazil 1 hráč, který nám vstřelil všechny branky. Zápas se ale musel líbit, padlo hodně branek a s trochou štěstí jsme mohli mít aspoň 1 bod. Příště jedeme do Dolních Počernic a pokud budeme hrát tak jako nyní, tak věřím, že si nějaké body odvezeme.