SK Třeboradice B – FK Měsice  – 11:0

Zimní příprava – 24.2. – Hřiště Meteor

K dalšímu přípravnému zimnímu zápasu se sešlo Třebo béčko na umělce Meteoru. Tentokrát trenér vybral papírově lehčího soupeře, aby si hráči vyzkoušeli různé způsoby hry proti i takovým možným soupeřům v mistrovských utkáních.

Od začátku zápasu třeboradičtí soupeře tlačili vysokým presinkem,  aby soupeř neměl čas na svoji rozehrávku. To se povedlo perfektně již ve 4 minutě, kdy „Kyndy“ přetlačil před vápnem soupeře obránce a po zemi podél gólmana umístil míč v klidu do brány – 1:0.

Další hezké akce následovali, kdy se v 7 minutě „Figi“ dostal z levé strany až na roh malého vápna, ale místo hledání přihrávky na lépe stojícího spoluhráče volil střelu k tyči a je pravdou, že jen těsně minul. V 10 minutě upaloval skoro z poloviny hřiště samotný Pavel na měšického gólmana, ale zakličkovala se a nic z toho nebylo.  Ve 23 minutě Míra z pravé strany zacentroval a „Kyndy“ hezkým volejem z první prověřil pohotovost gólmana.  Nicméně skóre se měnilo hned záhy, běžela 25 minuta, kdy ve vápně se dobře z orientoval nová zimní posila Matěj a zvyšoval na 2:0

Neuběhlo ani 5minut a skóre se k radosti třeboradických měnilo znovu. Pavel patou na hranici vápna posílal zpětnou přihrávku kterou si našel „Pody“ a tvrdou střelou k tyči nedal šanci – 3:0.

Do přestávky se měnilo ještě jednou skóre, kdy „ Pody“ převzal těsně za polovinou hřiště míč, elegantně se promíchal až do vápna a opět podél vyběhnuvšího gólmana zvyšoval již na 4:0
Druhý poločas se nesl ve stejném fotbalovém duchu, kdy třeboradičtí měli jasnou převahu. V 50 minutě Míra Ž. hezkou levačkou vyzkoušel hbitost golmana, který tvrdou střelu pouze vyrazil na roh. V 56 minutě se do střelecké listiny zapsal Kyndy, který rybičkou na hranici malého vápna vystihl přízemní centr „Podyho“  – 5:0

Od 60 minuty už zřejmě měšičtí fyzicky i psychicky tkz. odešli, protože v krátkém sledu padali do jejich branky další góly. Nejdříve se trefil Šony, který vyslal pěknou levačku k tyči a zvyšoval již na 6:0.

Následně „Andy“ převzal za půlkou hezky v běhu míč, obránci utekl a před vyběhnuvším gólmanem naservíroval přihrávku do odkryté branky čerstvému Kubovi Č. který ještě před dotírajícím obránce stačil zakončit – 7:0

Po pár minutách zacentroval do odkrytého vápna z pravé strany Matěj a Kuba si naskočil na vysoký centr. Na hlavu to bylo již moc nízko, na nohu ještě docela vysoko a tak převedl nějaké nepovedené nůžky, nicméně špičkou kopačky míč zasáhl a i s odrazem o zem skončil míč nakonec v bráně – 8:0

Třeboradičtí stále soupeře napadali a tak brankovému přídělu ještě nebyl konec.  Za půlkou hřiště posunul Kuba z první do úniku Andyho, který si pohrál s dvěma protihráči a již ve vápně prudkou levačkou úhlopříčnou ranou k tyči zvyšoval na 9:0 .

Následně si oba výše uvedení role prohodily, kdy Andy našel svoji přízemní přihrávkou z pravé strany na malém vápnu Kubu, který tísněn a v presu ještě stačil nasměrovat míč směrem k bráně a přes záda padajícího obránce Měšic míč skončil v bráně – 10:0

Konečnou tečku zápasu dal svoji druhou brankou Šony a ukončil tak stav zápasu na 11:0.

Slovo trenéra: Jsem rád, že jsme potvrdili roli favorita a dali hodně branek. Musíme se naučit hrát svoji hru a ne se přizpůsobit soupeři. To se v tomto utkání celkem povedlo. Padly pěkné branky, nikdo se nezranil a všichni si zahráli. Pro soupeře možná trochu kruté, sám měl několik šancí, ale se všema si dokázal Chmelda poradit. Příští týden nás čeká generálka s FA Praha a to bude úplně jiný zápas, který nám ukáže jak dobře jsme připraveni na mistrovské zápasy

Sestava:Chmelíček – M. Žofák (65´Kokoška), Petlan, Češpivo, Šonský – Kokoška (45´Bureš), Kolář (45´García), Podaný, Lhota (65´Kolář) – P. Žofák, Kyncl (65´ J. Čáp)