SK TŘEBORADICE B – SK ÚJEZD PRAHA 4 B 2:2 (2:0)

První poločas jsme začali velmi dobře a prvních 15-20 minut bylo velmi dobrých. Potom jsme přestali hrát, ale i přesto jsme se dostali s trochou štěstí do vedení. Pak jsme ještě rychle vstřelili druhou branku, ale potom jsme přestali. Bylo tam málo nabídky, málo pohybu. Soupeř to prostřídal a začal nám dělat problémy.

Bohužel hned po poločase jsme dostali branku z penalty. Bohužel to ale bylo po naší ztrátě z našeho rohu. A soupeř se chytil. My prvních 20 minut druhé půle vůbec nehráli a soupeř srovnal a ještě tam měl několik šancí.My začali hrát zase posledních 15 minut, ale to už nestačilo. Před zápasem jsme měli problémy se sestavou v obraně. Ale Kyndy a i Bendys to zvládli velmi dobře. Remíza tedy asi zasloužená. Uvidíme, co bod bude znamenat na konci soutěže. Příští kolo hrajeme zase doma a snad už to bude za 3 body.

Sestava: Chmelíček – Kokoška, Kyncl, Benda, Lapka – Mašek (88´P. Farkaš), Janda, Podaný, R. Farkaš (65´M. Žofák) – P. Žofák, M. Novotný

Branky:  28´Podaný, 37´Novotný – 49´(p) Duka, 65´Jíra