SK Třeboradice(St. přípravkaU11) – Avia Čakovice 2:0 | 9.10.2020

V pátek 9.10. jsme na domácím hřišti odehráli už dlouho očekávaný zápas s Čakovicemi.  Vzhledem k tomu, že se již jednalo o zápas hrající bez diváků, nebylo po hřišti slyšet nic kromě povelů obou trenérů a energické povykování kluků v hřišti.
 V první půli vůbec nevypadaly síly vyrovnaně. Čakovičtí nám brali míč a velmi často se stahovali k naší bráně. Naštěstí se míč do naší sítě nedostal, i když pár střel do Vladových rukou mířilo. Obrana se snažila být neprůstřelná, ale moc se to nedařilo. I útok pár soubojů naprosto vypustil. Přesto však se kluci pomalu stahovali k bráně soupeře, kde konečně po pár marných pokusech získali naši kluci míč a Vítek ho poslal přímo do brány.  Radost to byla veliká. Byl to jediný gól, který během první půlky zápasu skončil v některé ze sítí, vyhráno však ještě nebylo.  S návratem na hřiště se všichni snažili víc střílet, ale přihrávky byly nepřesné a zbrklé. Šochi vystřelil a trefil břevno. Vítek vystřelil a trefil levou tyč. Ondřej vystřelil do brankářovi náruče. Táda vystřelil a přestřelil… I na soupeřově straně to vypadalo dost podobně. Snaha byla zjevná všude kolem, kluci se rvali o každý míč, snažili se střílet, žádný balón ale neznamenal branku.  Stmívalo se, kluci byli unavení a zpocení a stále jsme vedli o jeden jediný gól. Napětí se dalo krájet. Pár střel mířilo do naší brány, ale neskončilo v ní. Kluci popadali dech, v obličejích stejně rudí, jako měli dresy. A konečně… VA opět Vítek… Vytáhl si míč po lajně, pohrál si s protivníkem a dal nádherný gól.  Zbývalo zhruba deset minut do konce, tak ještě pár dalších marných pokusů vidět bylo, ale skóre bylo neměnné.  Čakovice jsme poslali domů za stavu 2:0 a běželi jsme skandovat do kabin :-)