FK Vinoř – SK Třeboradice MPŘ´15 17:19

22.10.2022 – hřiště Vinoř

Utkání 8. kola sehráli chlapci z mladší přípravky na hřišti FK Vinoř 1928. Vzhledem k blízké geografické vzdálenosti mezi Třeboradicemi a Vinoří, se v soutěži jednalo o derby. Proto bylo utkání ze strany hráčů, trenérů i fanoušků velmi očekáváno. Počasí utkání zpočátku nepřálo, avšak s úvodním hvizdem déšť prakticky ustal a dával o sobě vědět jen sporadicky.

Samotné utkání probíhalo v duchu fair-play. Na obou hřištích byly k vidění skvělé akce jak hráčů v poli, tak úchvatné zákroky brankářů. Na gólově bohatou první polovinu utkání hostujících Třeboradic, reagovali domácí z Vinoře ve druhé polovině. Třeboradickou výhru 19:17, za kterou stálo více než 65 přihrávek, však již domácí zvrátit nedokázali.

Blahopřejeme k výhře a doufáme, že na ni naši chlapci naváží ve zbývajících dvou zápasech podzimní části soutěže. Uznání však patří nejen hráčům obou týmů, ale i trenérům a fanouškům za to, jak se vypořádali s nepříznivým počasím.                                                                                                                                                          rodič kapitána