SK Třeboradice MPŘ ´15– FK Újezd nad Lesy 13:28

Sobotní zápas s Újezdem nad Lesy byl pro náš tým náročným. Přestože tým hostů dorazil v sotva dostačujícím počtu, kvalita hráčů byla očividná. Zejména pár soupeřových útočníků dělalo naší obraně velké problémy a ne všechny akce se nám podařilo zastavit. Naši hoši se však nenechali zastrašit a svou houževnatostí a hrou založenou na využívání volného prostoru skórovali několik gólů z velmi atraktivních akcí. I přes hustou mlhu byla aktivita a náboj našich kluků na hřišti vidět a ani vlhké vlezlé počasí je nedokázalo zastavit. Jakkoli se skóre 13:28 může zdát nelichotivé, naši kluci předvedli poněkolikáté, že se nezaleknou ani větších a silnějších protivníků, a tvoří si proto velmi dobré základy do jarní části a dalších sezón.

Jelikož šlo o poslední zápas podzimní části sezóny, rádi bychom našim klukům a také trenérům poděkovali za houževnatost a nasazení ve všech zápasech, ať už vítězných nebo ne. Všichni rodiče se už nyní těšíme na zápasy jarní části.

Vzhledem k avizovanému plánu přátelského utkání s týmem z Thajského království nabízíme přepis jmen našich hráčů do thajštiny, aby s tím soupeř měl v zápise méně práce

Hráči:

Keppert Stanislav

Grendel Filip

Dužík William Pavel

Svoboda Cyril

Fišer Štěpán

Slunský Sebastian

Schwengsbier Václav

Hovorka Adrien

Terkoš Jan

Měch Matěj

Vítů Jakub

Schlixbier Dominik

Mikita Samuel

Mikita Jakub

Novák Vít

Herodes Matěj

Kubeš Erik

Vojtěch Římal

Trenéři:

 Jaromír Kurka

Ladislav Fišer

    Jan Grendel     rodič kapitána