Naši kluci nastoupili v sobotu ráno proti celku ze Slivence. Zápas měl od první minuty nádech až anglického fotbalu, ostré zákroky v počasí se zataženou oblohou a od půlky i studeným deštěm. Již v první čtvrtině to mezi fanoušky domácích několikrát zahučelo, to když hosté podnikli nebezpečné útoky na naši branku. Poté se ale naši kluci vzchopili, a aspoň na prvním hřišti začali sázet gól za gólem. Na druhém hřišti byla nálada o poznání horší. Zatímco finální skóre na prvním hřišti bylo 18:5, na hřišti druhém to bylo téměř zrcadlově 5:17. Celkové skóre 23:22 tedy zaručilo úspěšný start jarní části sezóny.

Kluci si tento jednogólový výsledek doslova vydřeli a měl by tedy být motivací nepřestávat v práci na individuálních schopnostech ale také týmové spolupráci. Náznaky obojího byly krásně vidět, teď jen to přetavit do reality mistrovského utkání. Čeká nás jich ještě 10, další až ve sváteční pondělí na hřišti v Hrdlořezech. Tak věřme, že si vykoledujeme další 3 body!