Po velmi náročné sobotě, kdy Sparta ovládla pražské derby, jsme se rozjeli v neděli brzy ráno do Újezdu nad Lesy, abychom se postavili další části turnaje. Ještě se zalepenými víčky jsme se začali scházet na hřišti pořádajících. Naprosto okouzleni umístěním areálu, který je obklopen lesy a schován tak veřejnosti, jsme začali rozjímat nad celkovým zázemím. Opravdu parádní vybavenost kabin, kde nechyběly sprchy, doplňovala krásná velká restaurace s příjemným sezením, jak uvnitř tak i venku. Opravdu nesrovnatelný areál, kde by se krásně strávil víkend, nejen nedělní dopoledne. 

 Nastoupili jsme na hřišti, rozehráli se a postavili se proti domácím. Ačkoli nám dali zabrat, hřiště jsme ovládli. Matěj vstřelil první rozjížděcí gól a druhý tam hned vzápětí poslal Jonáš z perfektně kopnuté penalty. Hra měla spád. Štěpánkovi padl do sítě jen jeden jediný balón a my tak díky našim střelcům získali perfektní náskok. V zakončení se střídali Matěj, Jonáš, Ondra, Honzík i Šíma. Náš první zápas končil za stavu 7:1 a děti byly rozhodnuté pokračovat se stejným nasazením. 

 Přesunuli jsme se na hřiště 2, kde už na nás čekali kluci z ČAFC Praha. Chviličku nám trvalo, než jsme se ujali balónu, ale jakmile se to podařilo byl to opět Matěj, který nulové skóre prostřelil. ČAFCa se bránila a nám se nedařilo získat míč do držení. Zanedlouho obešla naši obranu a skóre srovnala. Ačkoli jsme nasadili dravější tempo, hned nám padl do sítě další gól a soupeř se rázem ujal vedení. V tu chvíli, jako by nám před očima zamávali rudým hadrem. Honzík nakopl balón s takovou razancí, že přeletěl celé hřiště a končil na hrudi soupeřova brankáře. Chyběl jen kousek, aby končil v bráně. Hned po rozehrání vybojovala Julinka balón a dala tak Jonášovi skvělou šanci zakončit. A podařilo se. Skóre srovnané a makáme dál. Šíma v bráně téměř relaxuje, protože naši se do toho pořádně opřeli a Ondra ještě dvakrát perfektně zakončil. Skvěle vybojovaná výhra 4:2.

 Zůstáváme na stejném hřišti a těšíme se, až dorazí kluci z Xaverova.  V bráně opět zůstává Šíma a Štěpánek je v poli. Překvapivě je to opět Matěj, který vstřeluje zahajovací gól a udává tak tempo celého zápasu. Kubovo zpracování ve vápně dává šanci Julince. Zakončit se bohužel nepodařilo, ale byla to parádní hra s míčem od obou. Žasneme nad našimi dětmi. Už je vidět souhra, mnohem lepší hra s balónem a ten drajf… Neskutečná bojovnost. Jsme nadšení z toho, co předvádějí. A když k tomu střílíme na bránu jednu ránu za druhou a zvyšujeme svůj náskok, jsme opravdu pyšní. Góly od Jonáše, Matěje, Honzíka a Ondry pro nás znamenají konečný stav toho zápasu, krásných 6:0.

 Rychle se napijeme, zavážeme tkaničky a chystáme se na Hrdlořezy. Ty jsou pro nás v této skupině zatím nejkomplikovanějším soupeřem a máme co dělat. Jsou nabití chutí po výhře. Naše prohra by znamenala jejich vítězství dnešního dne. Začátek zápasu se odvíjí v jejich prospěch. Jsme zaskočeni jejich důrazem a míče nám prokluzují pod nohami. V síti nám končí hned dva míče a nevypadá to dobře. Ale musíme bojovat. Matějovo vytažení po lajně a následná nahrávka Ondrovi, který umisťuje balón do sítě, pro nás znamená zlom. Soupeř útočí na naši bránu, ale Šíma odráží jeden balón za druhým, Honzík bezchybně zpracovává a posílá balón dopředu. Další Ondrův gól a skóre srovnané. Štěpánek s Kubou útočí a nedávají soupeři možnost dostat se k míči. Julinka střílí na bránu, ale balón je vyražen. Naštěstí ho vybojuje Matěj a opět posílá dál. Tentokrát je to Jonáš, který zakončuje. Po rozehrání znovu získáváme míč a opět je to Jonáš, kdo si s míčem probojuje cestu k soupeřově bráně. Před námi poslední minuty a Honzíkova přesně umístěná střela zvyšuje náš náskok a dělá z nás vítěze. Velmi pracně zasloužená výhra 5:2. 

 Posíláme děti se občerstvit. Pořádající tým připravil pro děti stůl plný ovoce a různých dobrot a naši nejmenší tak dobíjejí energii a plní bříška. 

 Čeká nás už jen vyhlášení. Jsme šťastní a nadšení. Zlaté medaile nám visí na krku, dostáváme největší pohár, tašku s dárky a boucháme šampus. Takže ,,vítej zlatý hattricku,, je to doma. Třetí turnaj stříbrné skupiny a za námi TŘETÍ ZLATO! A aby toho nebylo málo odnášíme si, s hrdostí sobě vlastní, cenu za NEJLEPŠÍHO STŘELCE turnaje. Gratulujeme Ondro! Zaslouženě vybojovaná cena! Dokonce jsme se jako tým umístili i na prvním místě v počtu vstřelených gólů ( 22 gólů ). Zkrátka bych řekla, že jsme bravurně ovládli všechny nejvyšší příčky, které byly možné.  

 Úžasný den, úžasné prostředí, úžasní lidé, úžasné umístění a nejúžasnější děti. Díky vám, děti naše, za ten bezchybný drajt dnešního dne. Za vaši dravost, ctižádost a chuť do hry. Díky rodičům, že to, po sobotních oslavách sparťanského titulu, absolvovali s námi a přivstali si. Budu se opakovat, ale jste skvělí a my jsme moc pyšní. 

Sestava: Štěpán Korman, Jan Lojín, Jakub Štefan, Jůlia Rakárová, Matěj Procházka, Jonáš Melichar, Ondřej Novotný, Šimon Řehák 

Umístění: 1. SK Třeboradice 

                  2. Spartak Hrdlořezy 

                  3. FK Újezd nad Lesy

                  4. ČAFC Praha 

                  5. SC Xaverov